Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik, hogy lányként alkatil...

Létezik, hogy lányként alkatilag "férfiasan" izmosodom?

Figyelt kérdés

Először is, folyamatos terembe járással, tömegelve, 10+ kilót felszedtem, laza 7 hónap alatt. Mindez persze nem feltétlen rossz helyekre ment, izmos vagyok, persze nem szálkás, de mások szerint nem vagyok zsíros, tehát nem elhíztam.


Nekem már ez is fura volt, hogy majdnem egy félév alatt így felbulkingoltam.

Ami még érdekes, hogy sokkal szélesebb vállam, hátam lett, de pl. a fenekem nagyon lassan halad. Mindenre ugyan annyit edzem, de lábra plusz egy napot szántam.

Az is érdekes, hogy hasra hízom, tehát oda meg azért csak feljött egy kis felesleg a tömegelés alatt. Akárkit ismerek, vagy ha körbenézek, más nők valahogy izmosodtak, igen, tömegeltek, de nőiesen formásak lettek, lapos hassal.

Tudom, hogy genetika, de lehetek ennyire szerencsétlen? Vagy valamit nagyon elrontottam?


2019. szept. 27. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Lehet magasan van a teszto. Ő is erről híres


[link]


Lehet neked is hasonló a genetikád.

2019. szept. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vannak ilyen nők. Igen, lehet nőként is férfiasan izmosodni. Jellemzően széles hát és váll, az átlagnál jóval izmosabb karok. Viszont elmaradt popsi, combok, talán vádli is.
2019. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden ilyen esetben látatlanul nem lehet megmondani max általánosságokat írni.

Lehet te magad rosszul látod de az összkép a valóságban sokkal jobb.

Egy kép sokat segítene.

2019. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen kép jó lenne. Teljes alakos, minél kevesebb ruhában, hogy jól látszódjon minden.
2019. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az egészséges női alak eléréséhez nem kéne váll fölé nyomni 150 kilóval és akkor nem így néznél ki. Egyébként a megfogalmazásod, a "bulking" és a genetikád alapján te simán egy fiús lány vagy, ami nem rossz.
2019. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem használok azért szerintem annyira nagy súlyokat, de azért nem is a rózsaszín díszsúlyzókkal edzem. A legnagyobb amit kinyomtam váll föle 20 kiló volt, hátnál, széles lehúzással pedig 35, szerintem ez egy év után kevés is.
2019. szept. 27. 12:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a nem képkunyerálós válaszokat, akkor elfogadom, hogy ilyen a genetikám, és megpróbálom kihozni ebből a maximumot.
2019. szept. 27. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig Te "rontottad" el. Nőknél miért fejlődne jobban genetikailag a fenekük? +1 edzésnapnak mégis mi értelme? Úgy kell edzeni hogy minden izom annyi terhelést kapjon amennyi még éppen nem és ki tudja pihenni. Ha ez mellé beraksz még 1edzést attól miért fejlődne jobban?


Lapos has mindössze a kaján múlik. Azért tudtál így feltömegelni mert szedtél fel zsírt(hasra). Le is írtad.


Mindenkinek másik testrésze fejlődik jobban. Ez nem nemtől függ. Izomszövetek pontosan ugyanúgy müködnek férfiaknál és nőknél is(hormonális háttér más). Női testépítésben is a V alakot díjazzák nem pedig a homokóra alakot.

2019. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*amennyi még éppen nem terheli túl
2019. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hangsúlyosabban edzeni az alsó testedre. Nekem is nagyon szélesek lettek a vállaim, de a lábamra fektetek igazán nagy hangsúlyt és szerintem így kiegyensúlyozottabb.

L/18

2019. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!