Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta kigyúrtátok magatokat...

Amióta kigyúrtátok magatokat kevesebb inzultus ér?

Figyelt kérdés

Világ életemben magas és nagyon vékony voltam. Folyamatosan csesztettek iskolatársak anno, néha odavertek, de rokonok is pl. ha úgy adódott helyzet kellemetlen helyzetbe hoztak, mert 185 centimhez nem bírtam megütni a 60 kilót, néha 54 kilóra is lementem, pedig nem diétáztam...


Aztán eldöntöttem, ez így nem mehet tovább huszonéves férfiként.


Feltömegeltem 75 kilóra tiszta étrenddel pár év alatt, szárazra. Cél a 85-90 kg viszonylag szárazon.


Azért csinálom, mert nagyon érzékeny lelkületű vagyok, mindent magamra vettem, és így próbálom ellensúlyozni.


Volt pár olyan szituáció utóbbi időben, amikor az illetőt igen lerendeztem, mert az önbizalmam megnőtt. Hozzáteszem a tiszteletet maximálisan megadom mindenkinek, de amikor a másik fél felől flegmaság jön, akkor nagyon felmegy a pumpa.


Végre fel tudok venni egy M-es pólót úgy, hogy nem lötyög rajtam az XS-es, mint valami madárijesztőn a rongy...


Ti hogy vagytok ezzel, munkahelyen kevésbé szórakoznak veletek, tartanak tőletek, vagy a többséget nem hatja meg, hogy ki vagytok gyúrva? Változott valami az életetekben?


Másik része, úgy gondolom, ha barátnője/párja van valakinek, illik megvédeni, ha pl rámozdul egy idegen, ez nem kérdés. Ehhez viszont erőnlét kell. Jelenleg szingli vagyok, előző barátnőm egy átlagos csaj volt, de volt olyan összetűzés, hogy majdnem bunyó lett belőle, mert az illető férfi nagyon pofátlan volt, de mivel nem ért senki senkihez, így nem lett tetlegesség.

Ha esetleg kifognék egy fullos csajt a késbbőiekben, el sem tudom képzelni, hogy mennyi konfliktus elé állnék. Mert a mai férfiak a tiszteletet nem adják meg a nőknek és ez taszít.


Pluszba küzdősport alapokat (box) el kezdtem itthon, és majd szeretnék elmenni rendes edzésre is.


Mi a véleményetek erről, mennyire tartjátok fontosnak a férfi erőt? Sokan azt mondják, a 21.században nem ez számít már, de szerintem nem így van. Ha ki lenne tömve a gatyazsebem lóvéval, akkor is zavarna, ha nem törődök magammal.


2019. okt. 1. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nekem a kérdésedből a verbális inzultus jött le, mint probléma, nem a fizikai amit említettél a legutóbbi hozzászólásodban. Fizikailag szerencsére soha nem kötöttek belém, ez részben a nyugodt természetnek, részben a kövéren, vékonyan, mindenhogy 100kg körüli testsúlynak tudható szerintem.

Egy karizmatikus kisugárzás jóval többet ér mint a fizikum. Attól hogy tegyük fel 500 eft-al a zsebedbn végigsétálsz az utcán, nem leszel más mint előtte. Még akkor sem, ha a bankszámládon van mögötte 500 millió. Ez önmagában nem elég, az odáig vezető úton összeszedett jellemváltozás az, ami meglátszik a kisugárzáson. És itt már mindegy hogy verbális vagy fizikai sérelemről beszélünk. Ehhez a szinthez kell egy életkor is, 20-25 évesen senki sem lesz karizmatikus. 35-40 fele már annál inkább.

2019. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én full átlagos vagyok magasságra, gyerekként inkább nyeszlett, most annyi a különbség, hogy már van hozzá egy kis pocakom is. Nem vészes, talán ezt nevezik aputestnek. Soha nem akart kötekedni velem senki.

Viszont van egy haverom, genetikailag nagydarab, van vagy 195-200 cm magas, nem kövér, de lefogadom, hogy van vagy 120 kiló, drabális, de sportos gyerek, profi focikapus mellesleg. Külsőre még ami lejön, az a higgadt, nyugodt karaktere, az a fajta ember, akiből sose néznéd ki, hogy ártana valakinek, és aki mellett biztonságban érzi magát az ember. Voltunk párszor együtt szórakozni nagyobb társasággal. Na és mit gondolsz, kibe kötöttek bele folyton? Hát belé, akibe azt gondolná a józan eszű ember, hogy pont nem kéne. Persze emiatt aztán meg is agyalt pár embert, de esküszöm, láttam, hogy sosem ő volt az, aki kihívóan viselkedett volna, vagy bármi. Elég volt megjelennie valahol, hogy szemet szúrjon az olyan embereknek, akik balhézni akartak. Én ezt soha nem értettem.

2020. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12 Dettó,ha tippelnem kéne akkor 10-ből 5 esetben c-igányok találtak be pont ugyan ez a "sztori" illik rám is.


Szerencsémre egy kis város szórakozóhelyén illetve környező falukba jártunk szórakozni annak idején,de pl Budapesten inkább fognám magam és elmennék a pult másik felébe,vagy inkább kimegyek levegőzni.


Mert tuti biztos hogy 1-2 srácnál van kés.

2020. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bizony, ha nem muszaj nem kell beleallni a konfliktusba. Egyre nagyobb szamu az a reteg akik nem erzik a dolgok sulyat, es azert hogy abban a pillanatban mindenkeppen o keruljon foled (nem feltetlenul fizikailag), siman beledvagja a bicskat. Az esetek 99%-aban ez a gyengeseg jele, egybol elszaladnak mert felnek a kovetkezmenyektol, amik sulyozasban meg mindig toredeke annak, amit o csinal. Ebbol latszik milyen gyenge jellem valaki.
2020. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13: igen, minimum felerészben olyanok kötöttek bele, akikre gondolsz.
2020. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!