Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebelltől lehet-e izmosodni?

Kettlebelltől lehet-e izmosodni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul jól erősíti a gerinc melletti tartóizmokat is, ami a helyes testtartáshoz szükséges. Fontos a gyakorlatok helyes kivitelezése. Hozzáértő edzőtől tanuld meg.
2019. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát itt vidéken nincs ilyen edző, semmi nincs itt...
2019. márc. 17. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem eppen az izmosodasra lett kitalalva. Hiába probalkozol ilyen alternatív megoldasokkal sajnos...csak súlyzós edzessel tudsz rendesen izmosodni, sőt meg azzal is nehez ha nem kajalsz megfeleloen. En otthonra vettem egy erokeretet meg hozzá padot es igy tok jokat tudok edzeni.Nem bantam meg, szerintem te is hasonlóban gondolkodj!
2019. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Hat nem tudom miről beszélt a 2. Válaszoló, de a kettlebell egy elég komoly súlyzós edzés :D

Én lassan fél éve járok, 16 éves lány vagyok, és nagyon látványosan erősödtem, főképp a combom és a tricepszem ami eleg feltűnő.

2019. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet izmosodni, de nagyon fontos lenne a gyakorlatok helyes végrehajtása, ehhez kellene egy JÓ edző.
2019. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet. Fél éve csinálom heti kétszer, mellette fogyózok, és egyszer az edző megjegyezte, hogy már szépen "púposodik" a bicepszem. Pedig még kövér vagyok. És hosszú idő után - megfelelő megvilágításban - találkoztam a hasizmommal is. 47/N
2019. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi, ki fogom próbálni. De azt már mondtam, hogy falun nincs edző. Ha leírjátok még páran akkor se lesz...


Majd nézek youtube videókat.

2019. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na most lebuktam, hogy két regem van :D
2019. márc. 17. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Valamennyire nyilvan lehet tole izmosodni...senki se mondta ,hogy nem. Sajat testsulyos edzestol is lehet...Rovid ido alatt, nagy eredményeket viszont sulyzos edzessel lehet elerni inkabb. Egy testépítőt se latsz nagyon kettlebellezni, nem veletlen.
2019. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!