Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetne úgy laposabb a hasam,...

Lehetne úgy laposabb a hasam, hogy az arcom ne legyen beesett a fogyás miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 5 kilót leadni, hogy laposabb legyen a hasam meg kisebbek legyenek az úszógumik.De sajnos az arcom nagyon csontos és amint fogyok egy kicsit azon látszik meg először és olyan mintha beteg lennék, pedíg még 1 kiló se ment le, de már nagyon látszik és szüleim is észrevették.Nekem sem tetszik a mostani helyzet jobban szeretem ha kicsit teltebb az arcom és azt szeretném kérdezni hogy van-e valami olyan gyakorlat ami legibkább a hasat formálja?Vagy nem tudom ez, hogy működik, ha a hasamra edzek is nem csak fogyózom akkor kevesebbet is elég lenne fogyni, hogy laposabb legyen?Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de ha ott izmosabb akkor laposabbnak is tűnik nem?Vagy ez hogy van?

2019. okt. 8. 23:05
 1/10 anonim válasza:
8%
Tölts le ilyen fogyásos alkalmazást hasra napi 1 feladatsor 1 hónap és fogyás hasra mekem bevállt!
2019. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés, de szóval akkor tényleg így van, hogy ahova edzek is onnan jobban ég a zsír?
2019. okt. 8. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasprés+haskerék menjen napi 15 perc
2019. okt. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz beesett az arc, ha lassan fogysz le, nem hirtelen.

Diéta mellett jó, ha tornázol is. Ha erős a hasizmod, akkor valóban kicsit laposabbnak látszik a has, mert jobban tart a hasfal.

2019. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Utolsó mi számít gyorsnak?Mert így is kb.1-2 kiló menne le havonta, de egyből az arcomon látszik meg mindíg alapból is nagyon kiáll az arccsontom.De megfogyadom amit mondasz tornázni is fogok mellette, mert nem akarok löttyedt lenni!
2019. okt. 9. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Genetika függő, honnan fogysz először. Lehet pont a hasadról kezd utoljára lemenni a zsír. Olyan nincs, hogy csak a hason égetsz zsírt. Hasgyakorlatok edzik a hasizmot, de lehet csak rontasz vele a helyzeten, mert a nagyobb izmok még jobban kitolják majd a zsírt rajta, ha nem tudsz fogyni róla. Has edzésére elég napi 5 perc intenzíven, de mivel a hasgyakorlatok nem nagyon égetnek kalóriát, ha fogyni akarsz érdemes elkezdeni rendszeresen sportolni.
2019. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 kg gyors fogyás, de ahogy olvasom, nálad ez nem játszik.
2019. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenkinek hát egyébként sajnos igen, elég pocakos néhány családtagom oda vagyunk a leghajlamosabbak hízni ami nagy kiszúrás, de hát ez van.
2019. okt. 9. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi màn. Ha fogysz , mindenhonnét fogysz. A hasprés haskerék jó dolog, de szerintem nem az az elsődleges. Ha pocakos vagy, már pedig az vagy, akkor valószínű hogy a kitágult beleid tehetnek a nagy gyomrodrol. Érdemes a hatizmod alsó szakaszát megérteni és az oldalsó izmokat a has területén. Ezek tartják a lapos hasat. Illetve Takarítsd ki a beleidet normál étrendel. Én reggelire valtogatom ezeket. Zab+ protein, zoldsegturmix (répa cékla ,brokkoli, zeller, cukkini ,egy kis turoval vagy protein el) , illetve tojasrantotta. A zoldsegturmix, meg a zab segíti kiüríteni a beleidet, Ami egy két kilóval már lejjebb viszi a sujod. És ettől kissebb lessz a hasad sokkal
2019. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!