Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mit szoltok ehez az edzestervhez/felosztáshoz. Hozzateszem nem mr olympia akarok lenni csak a velemenyetekre vagyok kivancsi?

Hetfo:

Push:

-Lábtolo

-Fekvenyomas

-letolas csigan

-oldalemeles

-vadli

Kedd

Pull:

-Combhajlito

-lehuzas mellhez

-evezes variácio

-bicepsz ruddal

-has

Csutortok:

Push

-guggolas vagy labtolo

-fekvenyomas ferde padon

-homlokraengedes

-elore emeles(vall)

-vadli

Pentek

Pull

-huzozkodas

-evesez variacio

-bicepsz variacio

-has

Guggolast,nem tudom sajnos csinalni,ezert irtam a labtolot

Sorozatszamokat azert nem irtam mert heti osszesegben nezem

Nagy izomra:

Mell-hat-comb 15-20 sorozat

Kis izomra:

Vall: 12 sorozat

Tricepsz 12 sorozat

Bicepsz: 10 sorozat

Vadli: 10 sorozat/edzes

Keress kérdéseket hasonló témákban: Push Pull, edzés, edzésfelosztás, edzésterv, testépítés, osztott edzés

okt. 10. 09:15  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem bőven jó, bár ha egyszer csinálsz lábtolót akkor guggolás menjen a következőn. Meg azért a deadlift is elég alap, jól megdolgoztatja a combhajlítót, mindenképp beletenném. Mondjuk egyik edzésen sima kovencionális, a következőn meg mondjuk merevlábas. Vállra meg nem oldalemelés meg előreemelés kellene hanem mellről nyomás és amellé mehetne mondjuk egyszer oldaemelés, következőn meg előreemelés. Nem véletlen szerepel az alapgyakorlatok között.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszod

# 2/2Időpont okt. 10. 09:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha akarok találkozni Arnold Schwarzeneggerrel egy fotó erejéig, azt hogyan tudnám megoldani?
Bele akarok kezdeni a testépítésben, mármint súlyzós edzésbe?
Telefont akarok venni, csak nem tudom melyk a jobb és kiváncsí vagyok a véleményetekre. Nokia Lumia 520, Sonny Xperia E, Lg optimus L5?
Helo! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mi a véleményetek az üzemanyag adalékokròl? Opel kadett 55kw-os 1300-as autóm van olyan adalékot akarok venni bele ami növeli a...
Anyukák! Aktuális már, hogy a fiam először aludjon a nagyszülőknél. Erről nekem van egy elképzelésem, amiből engedni nem akarok, viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti hogyan csinálnátok?
A velemenyetekre vagyok kivancsi! Megloptak 1 jatekban es jo levelet akarok irni a fejlesztoknek hogy ne maradjon buntetlenul! (nem az zavar hogy kiraboltak hanem az hogy ki, es hogyan. ) otletek?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!