Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azért nem akar jönni a tömeg...

Azért nem akar jönni a tömeg mert az edzéseimen alacsony a volumen vagy azért mert keveset eszek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 01:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem lehet válaszolni a kérdésre.Szart se ér ez az oldal.

Megkérdezem valami külföldi oldalon ott talán kapok rá választ

2019. okt. 13. 15:20
 12/33 anonim ***** válasza:
Gondolom alacsony ismétlésszámmal dolgozol. Próbáld ki egy ideig a magasabb ismétlésszámot, és a lassú negatívokat, tegyél be izomcsoportonként 2-2 izolációs sorozatit edzés végére, amivel tudsz egy keményet durrantani. Pl mellre tárogató gép v csiga, quadricepszre lábnyújtás, én ezeket próbálnám meg. Erő nem fog úgy jönni természetesen.
2019. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Akkor nem a kajával van a baj?Ez a kérdés lényege
2019. okt. 13. 16:20
 14/33 anonim ***** válasza:

Hát kiszámoltad a kb 2g/ttkg feherjet meg sz xg ch-t, a testalkatodtól függően?

Mennyi a testzsír%-od? Az is lehet, hogy már elértél egy naturál határhoz közeli izomtömeget (mondják hogy ez testmagasság-100 +- pár kg), és azért nem nőssz. Pihenés megvan?

Ezt a cikket próbálnám meg a helyedben beilleszteni:

[link]


Megedzheted több szögből az izmokat, illetve több sorozattal (mell-12, hát-16, bicó, tricó-9 hetente).

Kipróbálhatsz valami kiegészítőt hátha segít átlendülni, egy kreatin kúra, ha vén vagy akkor valami teszto fokozó, hátha.


De nemtudom mennyi ideje edzel, azt olvastam, hogy 2 éve csak erő jön. De 2 éve is edzel? Mert ha 10% testzsíron vagy 73kg a 167 cm hez, akkor már sok tömegre ne számíts szerintem naturálban.

2019. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Kb 17% lehet a testzsír

Lassan 6 éve edzek,de rendes erőemelő edzést 3 éve csinálok.Meg közben volt több hónapos kihagyás meg sérülés is.

A tömeg az kb 2 éve változatlan,volt hogy diétáztam és lepucoltam magam,de végül mindig ilyen 73 köré álltam vissza.

Ezzel a magassággal olyan 80kg vagy afelett lenne az ideális testsúly.

De nekem semmi étvágyam,ezt a 2800 kcalt is úgy gyömöszölöm magamba,szóval remélem hogy az alacsony volumen miatt nem jön a tömeg ésnem a kaja miatt

2019. okt. 13. 18:15
 16/33 A kérdező kommentje:
Ennél többet nem bírok enni.Azt képtelenség lenne növelni
2019. okt. 13. 18:16
 17/33 anonim ***** válasza:
Magasságod?
2019. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

6# de jó lenne bmeg egy normális kérdés.


Nem tudom mit pattogsz, teljesen jó ez a tömeg. Te ilyen alkat vagy, nem leszel súlyban több, max 1-2 kg.

De mi ezzel a baj? Felfújt idióta akarsz lenni?

Ne bszd el magad lécci má.

2019. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nekem ez kevés.Egy vadállat akarok lenni,sportos alkat rohadtul nem elég.

Akkor megpróbálok nagyobb volumennel edzeni és hátha jön tömeg.

2019. okt. 13. 19:24
 20/33 anonim ***** válasza:
Egy képet azért tölthetnél fel, kíváncsi vagyok már hogy ez hogy csak egy sportos alkat...
2019. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!