Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha saját testsúllyal edzem,...

Ha saját testsúllyal edzem, akkor az hány kg-os súlyzónak felel meg?

Figyelt kérdés

80 kg vagyok. Van amikor teljes testsúllyal dolgozom (húzódzkodás, tolódzkodás), de van amikor kb. a felével (fekvőtámasz, invertált evezés).


Az a kérdésem igazából, hogy a rudas katonai nyomást hány kilóval kellene végeznem, hogy egálba legyen a saját testsúlyos terheléssel?


2019. okt. 13. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a testsúlyod felével.
2019. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 40kg-al.

De a pike push up-ot jobban eltudom képzelni a többi gyakorlatod mellé mint váll domináns gyakorlat (magyarul nemtudom hogy nevezik ha nemérted keress rá)

2019. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mérünk 1RM-et... egy külön gyakorlat, az egy külön gyakorlat. Ez ilyen sötétben tapogatózás amit te csinálsz. Amúgy fej fölé nyomással a HSPU analóg ami teljes ROM-on olyan mint ha testsúly 1x-ét nyomnád fej fölé. Indulj ki ebből.
2019. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!