Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondiba járjak vagy itthonra...

Kondiba járjak vagy itthonra vegyek súlyt illetve edzek saját testsúllyal mellé?

Figyelt kérdés
Utóbbi olcsóbb lenne mint a kondi.
2019. ápr. 8. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy itt a tavasz, szabadtéri kondiparkokban is jól tudsz saját restsúllyal edzeni. Közben apránként vehetsz súlyokat, más kiegészítőket, amivel otthon is edzhetsz. Őszre használható felszerelésed lesz otthon, amivel rossz időben is edzhetsz. Csak helyed legyen hozzá.
2019. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos? Egy erőkeret, fekvenyomó pad, 28mm-es recézett rúd, két klipszes egykezes és 180 kilónyi tárcsa, csak nagyon hosszú távon megtérülő befektetés a kondibérlettel szemben, és egy valamire való home gym itt kezdődik.
2019. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 ha tudsz hegeszteni, kb harmadolódik a bekerülési költség
2019. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos nem hogy olcsó, de még ingyen is van, mert otthon biztos vannak olyan tárgyak amiket tudsz használni, vagy ha kimész a szabadba. Másrészt a saját testsúlyos edzés sokkal hatékonyabb, természetesebb. Az igaz hogy nem leszel olyan szálkás, meg esztétikailag sem fogsz úgy kinézni mint a címlapos builderek, de teddfel magadnak a kérdést hogy erős akarsz lenni, vagy esztétikailag akarod magad felpumpálni? Egyébként sokkal jobb a testsúlyos edzés, eleve jóval több testrészedet mozgatod meg mint ha súlyzóval karos edzésbe kezdenél vagy lábaznál.
2019. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha benne vagy a témában és a gyakorlatokat helyesen el tudod végezni, tudod hogyan kell jól bemelegíteni és nyújtani, akkor otthon is simán mehet.

Ha nem vagy tisztában az alapokkal, akkor eleinte nem árt szakértő tanácsát kérni, de utána már boldogulsz egyedül is.

2019. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az otthoni edzés csak időpazarlás
2019. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2


Nem ez a fő gond hanem hogy nem fér el sehol a legtobb embernek. Nem mindenkinek van pl. egy pincéje ehhez.


Nekem minden penzt meger az egyedul edzés de csak egy padom van, így csak egykezessel tudok fekvenyomni, guggolni stb. De ígyis megvagyok.

2019. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


Neki is? [link]


...

2019. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem megérte, mert nálunk tömve van a konditerem 4 utan. Teljes testes edzest csinalok és így normális utembezn tudom csinalni a dolgaimat,nem kell várnom a fekvenyomo padra,guggolo keretre stb. Nekem ezek vannak, nagy reszet jofogasrol szereztem be,kb 200bol megallt az egesz:


Erokeret

Kétkezes egyenes rud ( 160-220)

Univerzalis pad az erokerethez

Szerelheto egykezesek

180 kilo tarcsa

Huzodzkodo

Tolodzkodo

Gimnasztikai gyuru

Francia rud

haskerek

fekvotamasz bak


+ van par extrabbnak mondhato dolgom,de ezek nem feltetlen kellenek: hiperhajlito pad, hex rud, Scott pad


Ezeket erdemes szerintem venned,ha otthoni teremben gondolkozol. Ilyen csigas dolgok feleslegesek, ezekkel is messze tudsz jutni ha normalisan csinalod.

2019. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
50 kg súlyt illetve 2 kézi és 1 150 centis rudat tudnék elég olcsón venni.
2019. ápr. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!