Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinaltok ha nincs motivacio?

Mit csinaltok ha nincs motivacio?

Figyelt kérdés

Par napja/hete teljesen motivalatlan vagyok. Semmi kedvem az edzeshez. Faradt, enervált vagyok, izomgorcseim vannak. Faj a fejem. Testileg es szellemileg is kimerultnek erzem magam. Tuledzettem volna magam?

Ti mit tesztek ilyenkor? Beteg nem vagyok, multivitamint, cinket, magneziumot is szedek es a kajat is tartom.


2019. okt. 15. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elég kemény! Nem mindenkinek való ez a sport...
2019. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂 oké
2019. okt. 15. 18:18
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Mint minden másnál a motiváció rövid élető. Könnyen elillan, majd éppen ugyan olyan könnyen jön be.


Ilyenkor végig kell mindent ugyan úgy csinálni.


Egyetemen nem mondhatod, hogy "most nincs kedvem tanulni".


Munkahelyen nem mondhatod, hogy "most nincs motivációs bemenni reggel 8kor"


Stb...


Az élet kemény, de te lény még keményebb. A motiváció a gyerekeknek és nőknek való.

2019. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

tarts egy kis szünetet?

vagy nem tudom mit vársz, mit mondjunk...

ha nincs motiváció akkor csak kínszenvedés lesz az egész és még jobban megutálod

2019. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez különbözteti meg a bajnokot a vesztestől. Míg a vesztes kifogásokat talál ki, addig a bajnok edz.

Tehát amíg te csak itt gondolkodsz hogy hú de nincs kedved edzeni, addig más meg keményen kidolgozza a belét. Ő elfog érni valamit, míg te nem. Ennyi az egész..

2019. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mondjuk nem mindenkinek kell kompetetív testépítőnek/erőemelőnek lenni

sőt

és ez így is van rendben

2019. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Fél éve volt velem utoljára ilyen, kihagytam 2 hetet. Nagyon jól esett a pihenő, a végén pedig nagyon vártam már, hogy újra terembe menjek.
2019. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zyzz videókat nézek minden edzés előtt.
2019. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6# Nem is mindenki lesz még ha a maximumot is kihozná magából.


Ez nem a maximum, csak fontos a folytonosság. Még akkor is ha valaki csak heti 3x vagy 2x jár a terembe.


Ha nem tart szünetet is vissza jön majd a motivációja. Itt csak az lesz majd a probléma a szünettel, hogy majd akkor máskor is tart egy pici szünetet vagy kihagy egy edzét, mert pont nem úgy jönnek össze a dolgok, vagy 2-t mert pont nincs kedve elmenni.


Stb...


... és a végére úgy érzi, hogy erősen küzd, de az égvilágon semmit sem változik. Nem fogy, nem hízik, nem izmosodik.


Az aztán tényleg elfogja venni a motivációját, de véglegesen.

2019. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Gondolj arra, hogy ha nem edzel akkor nem leszel izmos kemény csávó aztán akkor más lesz a falu bikája, nem te. Nem te fogod levarrni a csajokat...
2019. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!