Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gumiszalagot, fitness...

Milyen gumiszalagot, fitness resistance bandet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kondiba járok, de nyáron szabadtéren szoktam edzeni, és ott láttam, hogy egyesek gumiszalag segítségével húzódszkodnak.

Illetve sok videóban lányok gumiszalaggal tàrogatnak, kitörést végeznek.

Kerestem neten, de olyan sokféle van. Fitness resistance band, gumikötél, gumipánt, ellenállás vagy erősítő gumi néven.

Akinek van tapasztalata, kérem írja meg, hogy pl húzódszkodásnál az a vékonyabb fajta hol szerezhető be, milyen hosszúságút keressek, milyen erősségűt, illetve a vastagabb, két lábra húzható ugyan ez!

Láttam még valami hosszú, nagyon vékony, pilateshez alkalmasat...szerintem az nem jó nekem, de ha van tapasztalat azzal is, írjátok le! :)


Ja igen és kb 53kg vagyok, 167 centi.


Köszi szépen! :)


22/L



#gumi #edzés #gumiszalag #pilates #gumikötél #Street Workout #gumipánt #fitness resistance bands #resistance bands
2019. okt. 16. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen érdemes beszerezni ár-érték arány alapján, itt mindent megtalálsz.

[link]


Húzódzkodáshoz érdemes a gumipántok közül választani, az erőszintednek megfelelően. Egyforma hosszúak, csak a vastagságuk(és emiatt az ellenállásuk) más.

Láb edzéshez a már említett gumiszalagokkal látszólag ugyan ez a helyzet, más szín más erősség, de azokat még nem próbáltam.

2019. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a gym doctor webshopról rendeltem ezekből a gumiszalagokból:


[link]


Ezek különböző ellenállásúak, a legvastagabb az már brutál erős.

2021. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Végre elkezdtek itthon is árulni így feltalálás után 5 évvel ilyen booty bands-eket:


[link]


[link]


Én még külföldről rendeltem, de mostmár könnyebb :)

2021. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!