Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki egy kar-váll edzésterve...

Valaki egy kar-váll edzéstervet tud mondani?

Figyelt kérdés

Felosztásom:

Hétfő: mell-hát

Szerda: láb-has

Péntek: váll-kar


5 hónapot jártam edzőterembe kb. egy éve de abba hagytam családi okok miatt. Most akarom újra kezdeni. 16/fiú


2019. nov. 2. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Arnold nyomás, karemeles oldalra kezivel (ülve a legjobb eloredolve, de lehet állva is), keresztül húzás kötéllel.

Tricepsz ülve/fekve, egykezessel, de olyannal ami eleg nehez h ketkezzel fogd, hatraengedesbol kinyomas fej fölé, lorugas egykezessel vagy csigán, tricepsz 3szögelés.

Bicepsz állva ketkezessel, koncentraltan ulve egykezessel, francia ruddal scottpadon.

Esetleg meg egy oldalso vall, ugy, hogy kozel allsz allvanyhoz, hozza kozelebbi kezzel kapaszkodsz, eldolsz a kezed fele amelyikben a suly van, es oldalemeles, aztan forditva.

Vallazasok kozott meg csuklyazhatsz egyet ha ezek nem elegek.


Azert irtam ilyen sorrendet, mert a trinyo sztem kevesbe birja mint a bicepsz es igy jobban meg tudod dolgozni.

De egyebkent attol is fugg ez, hogy te miben vagy gyenge. Oldalso vall? Elso vall? Delta? Mert akk utso feladatnak pl tarogatas hatra. Meg trinyio-bico hogy birja.

Egyebkent mindenbol (izomcsoportonkent 1 bemelegites +) 4x8-10.

Meg hat amit gondolsz meg dobj ra, vagy csereld ki. 3-4 gyakorlat eleg, igy is 1,5 ora lesz kb. Plusz has + 20p aerob, ha csinalsz olyat.

2020. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!