Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben lesz vagy változtassak valamit?

Figyelt kérdés

175 magas vagyok kb 80 kilóról fél év alatt lefogytam 64re jelenleg, pedig nem szerettem volna fogyni. Orvosokat végigjártam semmi egészségügyi oka nincs a fogyásnak. Valószínű a stressz és megváltozott étrend. Reggelizni egyáltalán nem tudtam vagy elhánytam magam kb, és estére jött rám a falásroham.


Na most én szeretnék visszahízni. Elkezdtem napi ötször étkezni, jelenleg még nem számolom örülök, hogy ez megy eddig. Illetve elkezdtem újra úszni heti 2-3szor.(régen 3 évig vízilabdáztam, 2évig úsztam és 5 évig szertornáztam.) minden nap iszom egy adag hyper masst és edzés után közvetlenül mégegy adagot.


Szerintetek kezdetnek ez így jó és fogok hízni? Esetleg más port tudtok mondani ha van ennél hatásosabb?


2019. nov. 6. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
zöld jumbo hatásosabb
2019. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kalóriaszükségleteden múlik, nem a tömegnövelőtől.


Lehet akár ezekkel is deficitben lenni. Azoknak találták ki akik nem tudják megfelelően bevinni normális étkezéssel, mert nincs idejük vagy mondjuk olyan nagy a szükségletük már nehezen mennek szilárd kajával.


Számold a kalóriákat... mérd a súlyod és megtudod hogy jo-e vagy sem.

2019. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!