Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendben van ez az étrend? Min...

Rendben van ez az étrend? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Reggeli(9kor): tonhalkonzerv (110kcal), 3 abonettel, fél mozzarella sajttal

Ebéd(Du.1kor): 160g cápaharcsa (243kcal), megszórtam nagyon kevés sajttal

Vacsora(Du.6kor): 250g túró, gyümölcsös aktíviával (122kcal)


Ettem vna többször is, de nem volt rá időm.


2011. aug. 3. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ez kb 900-1000kcal...nem sok, de jók. A cápaharcsa hogyan készült?
2011. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy odafigyelsz arra, hogy minél több proteint vigyél be az étkezésekkel. Napi 5 étkezés lenne az ideális, ezzel a délután hat órás dologgal ne foglalkozz. Az baromság, hogy hat után nem szabad enni. Dehogynem, sőt kell is. körülbelül 3 óránként egyél, egészen lefekvésig. A sok fehérje az jó, pláne este, lefekvés előtt. A zsír helyett inkább a szénhidrátra térj át, tehát a sajt helyett egyél valami mást. A zsír elraktározódik, a szánhidrát felszívódik, persze ha a megfelelő mennyiséget viszed belőle be a szervezetedbe - és nem utolsó sorban a megfelelő tápanyagokból. Tehát ne fehér kenyeret egyél mint szánhidrát, egyél inkább barna rizst. Ha érdekel, tudok neked linkelni egy jó kis oldalt, ahol hozzá értő emberek írják le a titkát mindennek, akik mögött van tapasztalat.


Sok sikert!

2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, hogy figyelsz, hogy megfelelő mennyiségű fehérjét vigyél be a szervezetedbe.Viszont kicsit kevés a 900-1000 kcal.Ha még eszel valamit tízóraira meg uzsonnára is, akkor szerintem jó lesz az étrended.:)
2011. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez jó csak kéne zöldséget is enni mind3 étkezéshez

2 kisebb étkezés pedig gyümölcs

2011. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!