Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Ti is...

Testépítő kollégák! Ti is csak alibiztek az irodában vagy rendesen napi 8 órát dolgoztok?

Figyelt kérdés

Papíron 8 órát dolgozok, viszont ebből az effektív munkavégzés max. 4 óra.


A nap többi részében csak jelen vagyok. Eszek, youtube, telefon, készülök az esti edzésre.


A 350-380 nettó megvan így is, szóval nem idegeskedem.



2019. nov. 7. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

hát

programozó vagyok

vannak fontosabb dolgok amiket gyorsan/azonnal megcsinálok de hazudnék ha azt mondanám hogy nem redditezem egy csomót munkában.

2019. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 óra?


Ha összeadnám akkor szerintem valódi produktív munkával max kettőt töltök per nap :D


Fizu hasonló, nettó 330 + szép kártya, lehet menni wellnessezni :D

2019. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pénzügyi elemző vagyok, van hogy 10 órát vagy többet is dolgozom. Emmellett meetingekre is járok, ami nem mindig munkaidőben van, hanem ad hoc
2019. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember aki 8 orat vegig dolgozik. Kávé, ebéd, sztorizás a kollégákkal, esetleg cigizések, stb. Ez mindenhol igy megy. De attol fugg mi a "munka" van hogy egy brainstormingal elmegy 1-2 ora, amikor tenylegesen nem dolgozol, de mégis letrehozol egy erteket. De pl. Vannak az 1-2 oras időrabló meetingek stb. De ezek szerintem hozzá tartoznak az irodai munkához.
2019. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Amit nem értek: Hogy jön ehhez a kérdéshez a testépítés? Miért csak a testépítőket kérdezed? :D:D
2019. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Call center, napi hivatalos 12 óra, amiből átlagosan 3-4 óra valódi munkavégzés (statisztika alapján), 45 percenként 15 perc hivatalos szünet + egy 30 perces amikor szeretnéd, nettó 350-450 teljesítménytől függően. Munkaidőm nagy részében a főnök dobál papírdarabokkal, basztatom a többi kollégáimat, pletyka, kávék készítése és persze az elengedhetetlen social media. Létezik még laza munkahely. :D
2019. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ehhez hogy jön a testépítés?

Mi pl általában konkrétan megszakadunk, folyamatos munka van, a szünet a vécé, és amíg elmegyek a géphez kávéért ....amit a gépnél ülve, dolgozva elkortyolgatok.

2019. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 keress egy normális munkahelyet!
2019. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!