Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok javasolni mit hogyan?

Tudnátok javasolni mit hogyan?

Figyelt kérdés

Na most 2 honapja kondizom,78 kiloként kezdtem, most vagyok 69 és ezt még 65 re szeretném vinni.

Már most azért megvagyok már elégedve de attól hogy fogyok nem jön izom rám..

Nagyon kezdő vagyok, egy alap sorozatot vittem eddig is karra,lábra, hátra, ezeket mind egy személyi edző javasolta de vele már nem tudok sajnos beszélni.


Valaki tudna edzés tervet javasolni hogyan tudnék izmot magamra építeni, mellé hozzá kellő étrendet?


Nem kérek szitkozódó válaszokat köszönöm.


2019. nov. 15. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolok eddig akkor átmozgatás ment, heti 3x minden izomcsoportra alapgyakorlatokból 2-3 sori, igaz?

Válthatsz dgy ABA-BAB stílusú edzésre, kapjanak az izmok kicsivel ritkábban kicsit nagyobb sorozatszámot.

És fontos a kivitelezés is, jó ismétlésszám lassú negatív. Az a baj kicsit túl komplex kérdést tettél fel, de builder.hu-t tudom javasolni, ott választ kaphatsz a kérdésekre, vannak kész edzéstervek is.

Ja és tömegeléshez tömegnövelő étrend kell, ami hoz egy kis zsírt a kalória+ miatt, szálkásítani pedig kalóriadeficitben lehet, ami ink elvesz izmot.

2019. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen eddig átmozgattam na meg fogyás volt a cél elég rendesen, most olyan közép szintbe vagyok kb, ebből szeretnék izmot csinálni, és persze megnézzem az oldalt :)
2019. nov. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!