Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyre kevesebb időm jut a...

Egyre kevesebb időm jut a testépítésre. Hogyan oldjam meg, vagy osszam fel az izomcsoportokat?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve edzek naturálon, szinte majdnem minden nap lent voltam a teremben az utóbbi időben. Étrend rendben. Diéta tartva.

Sajnos hogy az albérletet fenn tudjam tartani és tudjak spórolni előre jutni az életben be kellett vallanom egy másodállást is, ebből kifolyólag örülök ha a heti 3 edzésem meg van. Közben az életemben belépett egy hölgy akivel már 2 hónapja együtt vagyunk.

Sajnos volt már ebből konfliktus is, hogy keveset vagyunk együtt amikor szabadnapos vagyok akkor inkább elmegyek edzeni mint hogy vele legyek, ami érthető is, csak amikor már 3 napos kihagyásaim vannak azt nehezen bírom, és a napi stresszt is jó levezetni, és azt mondta így úgy érzi, hogy az utolsó helyen van.

Valahogyan meg kéne találnom az arany középutat

?

Valaki mondta ne görcsöljek rá mert annál rosszabb, és az értékrendek átalakulnak egy idő múlva ami rendben van de nem akarok elhanyagolni az edzést, ígyis egy nehezen hízó fajta voltam aki mindig is vékony volt nem akarok összeesni és a három évet a kukába dobni.



2019. nov. 17. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Most komolyan, lett egy nőd és inkább edzel ahelyett, hogy vele legyél? Kicsit nárci vagy, nem? Neked kell eldönteni, mi a fontos, és elfogadni azt, hogy minden nem férhet bele. Mi lesz, ha gyereked lesz?
2019. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én nem feltétlen értek egyet az elsővel, de nem tudnék kész megoldást írni a kérdésedre. Ez egy szar helyzet. Próbálj akkor edzeni, amikor épp nem tudsz együtt lenni a barátnőddel ,vagy meló előtt, stb.

Az elsőnek írnám, hogy nem tudom, hogy edzel e, de én pl igen, és nekem az életem, hiába csak hobbiból tolom. Nem tudnám abbahagyni. Lepontozhatsz, de volt, hogy sérülés miatt le kellett állnom, és rendesen elvonási tüneteim voltam a mozgás hiánya miatt. Mondjuk ki tudja, lehet beteg vagyok. Ha engem kérdezel az összes testépítő az.

2019. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem ne a nő legyen az utolsó!


Ha választanom kellene, - az előző válaszomtól független - a nőt választanám, hiába is, bármennyire fájna eldobni 3 évet.

2019. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerem a problémát, én régen heti 5ször simán el tudtam járni edzeni egyetem után, mióta dolgozom, nem is esik útba sajnos a terem, meg sokszor csak aludni járok haza annyit kell melózni. Ettől függetlenül én a kajára nagyon odafigyelek hiszen ez a sport 70%ban kaja, meg pihenés. Meg még a szteroidokat sem hagytam abba attól hogy mostanában pl csak heti 2-3szor tudok edzeni, így is remekül nézek ki :)
2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltatok, hogy együtt járjatok edzeni?


Amúgy izomcsoport szerinti bontásban edzeni fasság. Edzél alsó-felső bontásban mindig ami jön, pl. A (felső)- B (alsó)- C (felső) köv. hét D (alsó) - A (felső) stb. 1-2 alapgyakorlattal a progresszív túlterhelést szem előtt tartva. A nagy súlyos gyakorlatok mindenképp vesznek el azért időt ez ezzel jár, de 2 gyakorlatot mwg tudsz csinálni egy 1 óra alatt és ha azokra rendesen fókuszálsz, másra úgyse marad kedved. Max a végén egy kis durogtatás a másodlagos izmokra, kar, vádli, törzs, egy kis korrekció pl archoz húzás stb... ezt viszont olyan gyorsan ahogy csak lehet.

2019. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Keress egy olyan társat aki rlfogad úgy ahogy vagy az edzeseddel együtt. Vagy vidd el magaddal, gondolom neki sem ártana ha karban tartaná a testét. Vagy csinálj Intervall edzéseket azzal meglrzld az izmaid és egeted a zsírt is. Fitt maradsz napi 30 perc az egész.
2019. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!