Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen nadrág ajánlott kondiba?

Milyen nadrág ajánlott kondiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervezem, hogy elkezdek kondiba járni, hogy kicsit erősítsek az izmaimon és sportosabb alakom legyen mert elég vékony és törékeny vagyok, viszont mivel még nem voltam nem igazán tudom milyen nadrág lenne a megfelelő. Látom, hogy sok lány pakolgatja fel a leggingses, cicanadrágos edzőtermes képeit, tehát gondolom ez népszerű viselet, viszont én nem igazán vagyok nagy híve a leggingsnek. Egyrészt nekem túl csajos és kellemetlenül érzem magam benne, másrészt a legtöbbnek nincs zsebe ami számomra elég zavaró. Inkább a szabadidőnadrágot/melegítő nadrágot szeretem. Van a leggingsnek bármi előnye a szabadidőnadrággal szemben edzéskor, vagy csak simán ízlés kérdése? Mi a tapasztalatotok?



2017. jan. 12. 20:26
 1/7 Zedricht ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, de aztmondom ha melegítőben jobban érzed magad, viseld azt. Az a lényeg hogy kényelmes legyen.
2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél szabadidő nadrágban. Ahova én járok, ott mindenfélében vannak. Van, aki cicanadrág félében, van, aki melegítőben, van, aki aláöltöző és arra egy bővebb rövidnadrág, van, aki simán csak rövidnadrágban. Van, aki pólóban van, van, aki trikóban, van, aki toppban, van, aki pulcsiban. Szóval bármiben mehetsz, amiben jól érzed magad! :)
2017. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
A cicanadrág / leggings nem gyűrődik, nem akad be, nem akadályozza a mozgást. Követi a test vonalát és a tüködben jól látod a saját mozgásodat.
2017. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ennyi erővel a csávóknak is cicanagiba kéne nyomni nem? Érdekes én egyszer nem akadtam be. A lábadnál meg nemtudom milyen mozgást akarsz te látni, amit cicába jobban látsz. Valld be , hogy csak szereted bámulni a csajok seggét, azért ajánlottad.
2017. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rövid vagy hosszú futógatyába szoktam nyomni,kényelmes,nem akadál. :)
2017. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! Akkor el is van döntve, szabadidő nadrágban megyek. Az aláöltöző + rövidnadrág kombót is kipróbálom majd, kényelmesen hangzik. :)
2017. jan. 12. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Fiúként én is hosszú feszülős futógatyába járok, ami gyakorlatilag szinte olyan mint egy leggings. :)
2017. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!