Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rémisztően vékonyak a lábaim,...

Rémisztően vékonyak a lábaim, főleg a vádlim és a bokám zavar nagyon. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Tehát mint írtam, nagyon vékonyak a lábaim. Szeretnék testépítésbe kezdeni, de nagyon félek, hogy a lábaim nem fogják tudni követni a felsőtestem és ezáltal nagyon hülyén néznék ki. :/ Azt szeretném kérdezni, hogy kitartással van-e esély arra hogy ezekből a lábakból valami normális kinézetű lábakat össze lehessen hozni? :/ Kérlek titeket hogy aki fikázni akár, az ne tegye, mert már 12-13eves korom óta nagyon rosszul érzem magam miatta és tényleg szeretnék változtatni :/ előre is köszönöm a válaszokat!

Kép a lábaimról: [link]



2019. nov. 25. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép formájú lábaid vannak. A lábak elég könnyen észhez térnek, ha nem sajnálod a kaját tőlük, a vádlit venném külön, azt nehezebb felpiszkálni, hogy fejlődjön.
2019. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!