Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a test amire azt mondját...

Mi az a test amire azt mondjátok már, hogy kellőképpen esztétikus? Nektek mi a cél?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 12:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kérdező linkelt az már szerintem is sok egy kicsit, ráadásul nem egészséges sokáig ennyire alacsony testzsírszázalékon lenni. Szerintem az az esztétikus (persze mindenkinek más) amit az első kommentelő linkelt. És amúgy nem igaz hogy olyat nulla erőfeszítéssel el lehet érni, ahhoz is sokat és keményen kell edzeni.
2019. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Képet rakjatok!


Kérdésem továbbra is nektek mi a cél? Számotokra mi az a forma ami esztétikus?

2019. dec. 4. 17:50
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
#21 vagyok, én úgy értettem hogy számomra lányként az az esztétikus látvány amit a #2 linkelt
2019. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem teszed magasra a lécet.
2019. dec. 4. 20:42
 25/37 A kérdező kommentje:

Ez még jobb a kettes által linkelnél is jobb nem?


[link]

2019. dec. 4. 20:49
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kösz Justin Biebert nem bírom😂

Amúgy hadd döntsem el én hogy mi tetszik és mi nem oké? Majd én tudom hogy hol van az a léc.

2019. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá, a kérdező most identitásválságban van, hogy miután cuccozással felpumpálta magát, a válaszolók ahelyett, hogy elismerően csettintenének, a testképzavarához mérten kicsi, de természetesen is hozható és tartható formát tartják esztétikusabbnak.


Egyáltalán nézd meg, hogy van megfogalmazva a kérdés: "Mi az a test amire azt mondjátok már, hogy kellőképpen esztétikus?"

Vagyis mi a minimum, ahol az edzés már kellőképpen kifizetődik. Aztán belinkeli ezt a fazont azzal a szlogennel, hogy reálisan elérhető és nem tör versenyzői babérokra:


"Ryan became Mister International 2010 and Mister Great Britain 2010. In 2013 Ryan took the step and became an IFBB professional bodybuilder, and winning the UKBFF championships whilst becoming the first ever Men’s Physique professional from the United Kingdom. After finishing in 4th place in the 2015 Mr Olympia Men’s Physique Showdown and again making 4th place in the 2016 Arnold Classic competition." - [link]

2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Pápai Joci testéről véleny?
2019. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Vélemény*
2019. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nekem a Ufc-s Yoel Romero formája a cél.
2019. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!