Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva épül vissza...

Mennyi idő múlva épül vissza az izmom?

Figyelt kérdés

Van ez az izommemória. Namármost január óta edzek, augusztsban abba kellett hagynom a lábazást egy sérülés miatt. Tudom ennyi idő alatt nem lehet olyan nagy izmot összeszedni, de azért képek alapján, meg mások visszaigazolásaiból elég sokat fejlődött, már nem pipaszár lábam volt, hanem szép szálkás, sportos volt, azóta nem azt mondom hogy ez teljesen leépült, mert az étrendet tartom, meg edzek még felsőtestre, csak már látom hogy megy össze, meg nem is kemény már, ha befeszítem se. Olyan borzasztó ezt látni magamon, főleg hogy a lábnapot szerettem a legjobban. Meg a testtömegem sem megy olyan mértékben föl, mintahogy kéne, mert ugye a lábamban az izom épül le, a felsőtestemre meg jön fel. Szerencsére nagyon úgy néz ki, hogy 1 hónap múlva megint elkezdhetek lábazni.



Az lenne a kérdésem, hogy mennyi ideig tartana felépíteni ugyanazt az izomzatot amit 7 hónapig fejlesztettem?



2019. dec. 4. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
6-10 het kb.
2019. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha serulesed volt egy egyaltalan nem hasznaltad a labad x hetig, inkabb a 10-hez konvergal.
2019. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felhúzni még felhúztam, suliba tesire is jártam, csak kb 1 hónapja kaptam tesiből felmentést, felhúzni meg kb fél hónapja nem húzok. Tudtommal a szumó felhúzás kevésbé terheli a térdet, mert azzal van a gond. szóval igazából csak combot nem edzettem.
2019. dec. 4. 23:18
 4/5 A kérdező kommentje:
comb feszítőt*
2019. dec. 4. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A szumó felhúzás még jobban is terheli a térdet.
2019. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!