Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meal prephez nektek milyen...

Meal prephez nektek milyen megoldás vált be?

Figyelt kérdés

Már egy ideje meal prepelek.


Általában este 2 napra előre megcsinálok minden étkezést és ezt műanyag ételhordókba rakom el.


Eleinte üveget használtam, de kicsit túl nehéz és csörögnek. Nem mintha az a picit súly sokat dobna, de egyetemen nem jó hordozgatni.


Így áttértem műanyagra, csak kevésbé tűnik higénikusnak és legrosszabb, hogy nagyon sokat mosogatok, amivel nem az a baj, hogy lusta lennék rá, csak egyátalán nincs időm.


Ezért arra gondoltam, hogy ilyen eldobható elviteles dobozokat rendelek, ami műanyag evőeszközökkel és szimplán csak eldobom ha végzek a kaja adaggal.


Megsporólva a mosogatás felét és nem kéne a kaja maradékos piszkos, és érezhetően napvégére már valamennyire büdös dobozokat viszegetnem magammal.


Na a lényeg.


Közületek van valaki akinek bevállt egy adott webshop és azon belül egy adott eldobható étel doboz?


Ezt azért kérdezem, mert nem akarok egyesével rendelgetni példaként, hogy eldöntsem melyik a legjobb, hanem rögtön nagy mennyiségben csinálnám.


Esetleg ha valaki tud fizikális boltot Budapesten és környékén ahol meg is lehet őket nézni.


Tudom, tudom, a google, amit már néztem is és egyedül is megtudom oldani, de kíváncsi vagyok hogy van-e valakinek tapasztalata ebben.



2019. dec. 5. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez beteg
2019. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!