Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minél magasabb egy férfi...

Minél magasabb egy férfi tesztoszteron szintje annál erősebb?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne a maxra növelni?

2019. dec. 14. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nincs osszefugges a magassag es a teszto szint kozott.
2019. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem fugg ossze.
2019. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Az #1 bevitt malnasba🙄 A magassagnak nincs koze hozza, de a teszto magassaganak van.

Elvileg magasabb teszto mellett erosebb is az ember, de tobb mas dologtol is fugg.

2019. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Izé, először is a mondatértelmezési problémákkal küzdő első válaszoló egy fogyatékos, ajánlom még egyszer elolvasni a kérdést.


Amúgy meg igen, van összefüggés, magasabb tesztószinttel nagyobb lesz a teljesítőképességed, ergó erősebb lehetsz.

Alacsony tesztószint egy férfit gyenge, tunya, hízásra hajlamossá tesz.


Ne akard maxra növelni szteroidokkal mert hosszabb távon csak veszíthetsz vele.

Étkezz egészségesen, sportolj és aludj eleget.

2019. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És valószínűleg pont az ilyenek vannak fennakadva az iskolában, hogy minek mondatot elemezni?

Nagyobb tesztó szinttel nagyobb a potenciál, erősebb lehet egy férfi avval. De edzettség, étkezés, genetika függő is.

2019. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1ml propi minden másnap
2019. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Felreolvastam a kerdest igy: minel magasabb az ember annal nagyobb a tesztoszteron szintje? 😂 sorry. A kerdesre valaszolva: igen. Maxra novelni csak illegalis szteroidokkal. Vagy naturalkent vannak bizonyos tap kiegek amik emelhetik, elvileg. De inkabb csak 30+ kor felett.
2019. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1:

#4-es vagyok, no problem és respect hogy belátod a tévedést, visszaszívom a nem helyénvaló jelzőt :-)

szép estét!

2019. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elkezdtem szedni tesztoszteron szintet növelő szert, termeszetes cucc ami megnöveli a test tesztoszteron termelését. 30 ev felett vagyok. Eddig alig birtam a fel napot vegigaludtam, persze elég kemény fizikai munkat vegzek. Szabadnapjaimat is csak vegigvergődtem a faradtsagtol, napi 2x, 3x aludtam v az egészet ataludtam. Szedés után pedig kibirom az egesz napot alvas nelkül es ha faradtnak erzem magam akkor eleg par percre leülni es eleg gyorsan atmegy a faradtsag. Fizikailag es pszichesen is sokkal jobban vagyok.
2019. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!