Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves fiú vagyok, nagyon...

16 éves fiú vagyok, nagyon vézna vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, és 53 kg. Keskeny vállaim, pálcika lábaim vannak. Semmi izom nincs rajtam. Mit egyek, mit edzek(lehetőleg otthon). Van egy kétkezes súlyzóm, és kb. ennyi eszközöm van. Meg ugye a saját testtömegem. Előre is köszönöm

2019. máj. 11. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Bcaa+jumbo+danabol
2019. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Plusz egy kis kreatin :)
2019. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Feleslehes akkor inkab glutamin
2019. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ilyenekre sajnos nincs pénzem
2019. máj. 11. 14:20
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Olvasd el a sárga kapszula című ebookot, aztán ha ki tudsz annyit gazdálkodni, vegyél egy kondi bérletet, ha nem, akkor nézz utána a saját testsúlyos edzésnek, aztán állj neki edzeni.
2019. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Danabol nem drága
2019. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Az előző válaszokat töröld ki az emlékezetedből. Fiatal vagy még nagyon vékony,szóval egyél amennyi belédfér. Kezdésnek elég lesz ha a fehérje bevitelre odafigyelsz,aztán ha eljutottál 70-75kg-ig akkor majd lehet számolgatni. Persze ha versenyezni készülsz akkor már az elején mehet a csirkerizs számolgatása. Na mdg a trenbolon is.

Edzés ügyileg meg tele van a youtube bodyweight workout videókkal,válaszd ki s legszimpatikusabbat.

2019. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

otthoni edzésbe szerintem mindig jó a jó öreg fekvőtámasz és húzodszkodás minél könyebben megy annál több súlyal csinálod (pl táskába súly).

Meg kajálj sokat

2019. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andi80018 ***** válasza:
A kaján múlik a legtöbb. Én a helyedben vennék egy 5 kg-os fehérjét, reggel ezzel kezdenék, zablisztet belekeverve. Ez már eleve tömegelős, plusz van benne fehérje is. Neked legalább 3x annyi fehérjét kell bevinned naponta, mint a testsúlyod. Ez lehetnek húsok, zab, tojás, fehérjepor, zöldség,egyéb növényi fehérje. Az a lényeg, hogy meglegyen a kb 160 g proteined naponta. Attól, hogy tömegelsz, nem kell szemét kaját bevinned. Szerintem ha tartod ezt, akkor az pont elég is lesz naponta. Az edzésnél pedig a teljes testeset kellene erőltetni, ha otthon edzel, akkor nézz utána a saját testsúlyos edzésnek, de jobb lenne súlyzós edzés edzőteremben, sokkal gyorsabb lenne dolog. Vannak egyébként tömegelő étrendek a neten is, össze lehet válogatni. Egyébként jön a szünet, simán járj le terembe, időd is van a kaját összeállítani.
2019. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

fehérjéből nem kell 3g /testsúly kg

1.5-2gr kell 2gr ha szálkásítasz.

2019. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!