Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjem el a kivánt...

Hogyan érjem el a kivánt kinézetet?

Figyelt kérdés
19/f vagyok,jelenleg 117kg és olyan 183 cm körül.Szeretnék változtatni a testemen és az erőnlétemen.Számomra az álom test az lenne akitől mindenki bexarik,minél nagyobb és minél erősebb szeretnék lenni nagy vállakkal,nagy mellekkel és széles háttal,mondjuk olyan,mint amilyen czibók László youtuber volt 10-15 évvel ezelőtt,tehát nem szálkás,sőt inkább kövér,de nem az a zsírpaca szerű,hanem az az erős stabil testalkat,olyan gorilla szerű szeretnék lenni.Hogyan lehet egy ilyen alakot elérni?Milyen étrend kell ehhez?Milyen edzés?Valamilyen küzdősport?Milyen koxot toljak,vagy kell az eggyáltalán?A válaszokat köszi!

2019. dec. 22. 03:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Na te hájpacni, én azt javaslom neked néhány hónapig kemény diéta, és aerob aktivitás, hogy leadj néhány kg-ot, mert a 2. szívroham után amikor majd a kórházban fekszel nem fog senki "bexarni" tőled.

Aztán egy testkompozíció megváltoztató étrend, nekikezdhetsz a súlyzós edzésnek, mondjuk heti 3 teljes testes, aztán mehetsh haladóbb tervekre, vagy erőemelő tervre is akár. De tényleg adj le előbb pár kg-ot szerintem, és kezd el heti 3x20 perc aerob aktivitással, menj fel szépen heti 5x50-60 percre, lehetőleg szobabicajjal ha van. Nem állapot ekkora nagy tehénnek lenni, szüleid helyében lennék salátán élnél... Na mindegy bocsi én ezeket túlszoktam reagálni, am builder.hu-t javaslom tanulmányozásra.

2019. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Számomra megdöbbentő az hogy látszólag olyan emberek akik sosem sportoltak, és sosem tartottak egészséges étrendet, már azzal kezdik, hogy "milyen kokszot toljak?"...


Fogalmad sincs hogyan kell edzeni, milyen étrendet kell tartani, de a kokszot tolnád... Ez igen... Ezzel a hozzáállással én azt mondom hogy el se kezdj sportolni...


Ha meg tényleg eredményt akarsz elérni, fogyj le önerőből tiszta étkezéssel és edzéssel 85kg körülre, aztán mehet a minőségi izomtömeg növelés... Amíg annyit nem értesz a testformáláshoz, illetve annyi akaraterős sincs hogy ezt megtedd, felejtsd el a kokszot...


Ha valaki pl. jó úszó szeretne lenni, először meg kell tanulnia úszni... Ha úszni sem tud, hiába nyomja a teljesítményfokozókat, attól ugyanúgy megfullad...

2019. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is felejtse el a koxot, ha csak nem szeretne ebből a sportból élni (szerintem). Aki ekkora nagy pacák mangalica annak olyan testalkata van hogy lefogy és tud majd izmosodni.
2019. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy bexqrjanak tőled, nem kell nagydarabnak lenni.

Ahhoz csakis önbizalom és kiállás kell... ha neked ez nincs meg most, akkor soha nem lesz.

2019. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszi mindenki,hogy én most egy zsírpaca vagyok és nem vagyok erős😀Jelenleg is építkezésen dolgozom kemény fizikai munkát és a 70 kilós csicska gyerekek egy nap után abbahagyják,kibuknak a francba én meg érettségi óta azaz lassan másfél éve ezt csinálom😀Amúgy a sporthoz is van közöm egy héten minimum ötször egy órát tekerek szobabicón és van egy barátom akivel fél éve járunk edzeni!Én nem 85 kg szeretnék lenni,hanem nagyjából a mostani súlyom vagy egy kicsit több csak nem zsírt akarok,hanem mondjuk vizet meg izmot!
2019. dec. 23. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Vizet? Ödémát? Lesz az is nyugodj meg... 😂

De örülök h sportolsz, kezdj el akkor edzeni, és egyél minőségi kaját. És keress valami rendes állást a segédmunka helyett.

2019. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy nem akarsz 85 kiló lenni, de a zsírt nem lehet izommá alakítani... Szóval előbb le kellene adnod a nagyja zsírt és utána már "nagydarab állattá" gyúrhatod magad. Ha nem így teszel, akkor a mostani zsírréteg alá építesz egy kis izmot, de mivel a zsír eltakarja, így csak még nagyobb darab zsírosnak fogsz kinézni és attól bizony senki sem xarik be. :D
2019. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jahh és egyébként a segédmunka manapság nagyon jól fizet, én még olyat nem hallottam hogy 1000ftos órabér alatt keresne egy segédmunkás, de ha teljesítményben dolgoznak, akkor munkától függően 3-5 ezer forintos órabér is kijöhet... Legutóbb én is beugrottam egy építkezésre aljzatbetonozáshoz kerestek segédet aki egész nap bírja a hajtást. 6 óra alatt végeztünk, 20 ezret kaptam... Manapság egy segédmunkás magasan többet keres mint egy banki alkalmazott, vagy boltos vagy 3 műszakos gyári munkás stb. Szóval ne nézzétek le a segédmunkásokat ;) Bár az igaz, hogy a testépítő sporttal ez a fajta munka nem igazán összeegyeztethető...
2019. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!