Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combra elég a guggolás? A...

Combra elég a guggolás? A kitörétől fáj a térdem, a felhúzástól fáj a derekam, mi maradt, ami még szóba jöhet itthoni edzés keretei közt?

Figyelt kérdés
Súlyzó és rúd van, más nincs
2019. dec. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elég

viszont ezek a fájdalmak nem normálisak, inkább rendezd a problémát (nagy eséllyel a gyakorlat végrehajtás vagy a program lesz a ludas) mert így két értékes gyakorlatot hagysz ki (főleg a felhúzás)

2019. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Már miért edzene sz*ul? Jó lehet, hogy ha ilyet kérdez nem lehet tökéletes a gyakorlat, de simán van aki nem tud felhúzni mert fáj a dereka tőle, pedig rendesen csinálja a gyakorlatot de van olyan aki kur*a sz*ul és nem fáj neki. Kitörés meg egy fos gyakorlat :D Szóval szerintem guggolás elég, hajlítóra meg mehet merevlábas felhúzás kisebb súllyal
2019. dec. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem elég csak guggolni. Egy 6x8-as vagy rosszabb esetben 4x8-as guggolástól ne várj semmit.
2019. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nem a gyakorlatokat kéne nélkülözni, hanem a fájdalmakat megszüntetni. Gondolom nem 50 éves vagy, aki lehúzott gyárban 20 évet. Több dolog is lehet a háttérben, amiért fáj mindened. :-)
2019. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem. Nekem 49 éves nőként sem fáj a kitörés, felhúzás. És nem lepkefing súllyal dolgozom.

Ahogy előttem írták, a kivitelezéssel vagy a túl nagy súllyal lehet a gond.

Szedj ízületvédőt is.

2019. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Ezt kifejtenéd? Érdekel, hogy mi alapján írtad azt amit. Főleg úgy, hogy fogalmunk sincs mi a cél, így azért meredek ilyet leírni, de kíváncsi vagyok, lehet benne ésszerűség.
2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj inverz lábhajlításokat is, az csak saját súlyos, de megdolgoztatja a lábbicepszet.
2019. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
heti 2 5x5 guggolást csinálok lábra és semmi mást, bevállik több éve ;)
2019. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!