Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bármi tanulmánnyal alá tudjato...

Bármi tanulmánnyal alá tudjatok támasztani hogy jobb a szilárd kaja mint a fehérjepor?

Figyelt kérdés

Nagy divat manapság itt ócsárolni a fehérjéket.


De bizonyítsátok hogy egy adag steak jobb mint pl egy adag iso whey!!


2019. dec. 24. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
mmm egy jó nagy adag medium rare steak 🤤
2019. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mar megint a tanulmanyos gyerek. Xd hogy az ilyen mennyire unhatja az eletet. Mely szanalom srac..
2019. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira érdekel, keress rá magad.

Vagy ami egyszerűbb, próbáld ki mi történik. Valószínű fosni fogsz, illetve éhezni, idővel pedig hiány tüneteid is lesznek. Szóval érdemes egy előtte utána specifikus vérvételt is beiktatni.

És nem ócsárolják a fehérjéket... pusztán azt írják, hogy be lehet vinni bőven elég tápanyagot kiegészítők nélkül is. Én pl. nem élek ilyesmiken. Ami sokak számára egészen hihetetlen. Viszont hosszú évekig én is a reggel, este, edzés után, edzés előtt stb.stb. oldalon voltam. Nehéz volt, de leálltam. Kiöltem az agyamból a sok hülyeséget és Urbán legendát ezzel kapcsolatban. Semmi nem változott. De tényleg! Semmi! Ha odafigyelek a kajára akkor fejlődöm, ha nem nem. Hasonlóképp az edzéssel is.

2019. dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán nem szeretjük, ha istenítik, mert ugyanannyit ér mint a hús, esetleg a gyártók izmosodnak jobban tőle pénztárcára.
2019. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy merül fel a kérdés. A fehérjepor étrendkiegészítő, nem étrend helyettesítő. Egy szar étrendből a világ összes étrendkiegészítője sem tud jót csinálni.
2019. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nyershalat eszem mindig vagy kagylot edzes elott es utan is es a nap masik reszeben legalabb meg egyszer. Nezik is a teremben ,mitol vagyok olyan wros es h birom olyan sokaig a szeriakat. Mindent nyersen eszek .
2019. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!