Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy formásodjak,...

Mit tegyek hogy formásodjak, izmosodjak?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok es szeretnek izmosodni,formasodni egy kicsit, fenekem van egy kicsi,de orulnek neki ha formasabb lenne es ilyesmi alakra gondoltam:


[link]


Milyen gyakorlatoktol lehetne nagyobb és kerekebb fenekem? (ilyen homokora alakom igazabol) Kellene valamilyen etrend kiegeszito hozza? Valaszokat elore is koszonom:)


2019. dec. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs homokóra felépítésed, akkor edzéssel sem lesz.
2019. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz változtatni a veleszületett alakodon. A farizmaidat guggolással, és hasonló gyakorlatokkal tudod edzeni.
2019. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hasonlo a felepitesem, mint amit el akarok erni annyi kulonbseggel hogy nem olyan nagy es formas,kerek a fenekem es ha hatulrol nezel meg engem akkor konkretan "egybefolyik" a labam,fenekem,felsotestem ezen szeretnek valtoztatni
2019. dec. 25. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek elfogadhatnád, hogy neked nem homokóra formád van. A többi alkat is szép, ha karbantartod a tested. Aztán mehet a tömegelő étrend és normális edzés. Ha csak seggre akarsz edzeni, de a tested többi részének nem adsz terhelést, mellette nem kajálsz kalóriapluszban, akkor nem fog nőni semmid. 😉 Minden kezdet nehéz.
2019. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem azokat a nőket akik kitalálják, hogy seggre akarnak edzeni, miért? Hogy a férfiaknak megakadjon a szeme rajta? Egész testes edzésre szavaznék. Szép kar, has, hát, vádli is lehet vonzó és elégedetten nézhetsz bele egy nagy álló tükörbe. Energikusság, jó testartás, magabiztos kisugárzás, meg sorolhatnám... illetve hamar megunod, ha csak 4-5 popsis gyakorlatot csinálsz.
2019. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!