Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy izmosodjak és hízzak teljesen kezdő, nem sportoló lányként? Mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam semmi izom, bár sportolgattam ,de igazából semmi jelentős. Ráadásul sovány is vagyok, hiába eszek, nemtudok hízni. Így marad a súlyzózás, azzal hátha hízok és formásodok.Ha esetleg fehérjét is szednék mellé az segít valamit? Vagy van valami más amit jó lenne szednem/ennem közbe?Amíg nincs rajtam valami minimális izom nem szeretnék kondiba menni. Hány kg-al kell edzek, h látszódjon valami?

2019. nov. 23. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend kell, a szilárd táplálék legyen profi, aztan lehet tanakodni a kiegészítőkön. Builder.hu-t ajánlom. Számolni kell nagyjából a makrokat (ch, fehérje, zsír).
2019. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Guggolás, felhúzás, vállból nyomás, döntött pados fekvenyomás, evezés, bicepsz-tricepsz menjen. Elején olyan súllyal amivel megy 12-15 ismétlés, így hozzászoksz a terheléshez és kialakul a megfelelő agy-izom kapcsolat. Később ezt le lehet vinni 8-10 ismétlésre. Heti háromszor végezz teljes testes edzést. Mondjuk lányként mehet szerintem két gyakorlat lábra, többi izomcsoportra 1-1. Hetente nagyobb izmokra 12-15 sorozatot csinálj, kissebbekre elég 6-8 szerintem. Neten találsz kész edzésterveket nőknek.
2019. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike :) fehérjét azért szedhetek mellé?
2019. dec. 14. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze de ne az legyen a fo, jo dolog edzés után mert kényelmes és gyors, de ennyi előnye van, nem több, nem kell tőle csodát várni. Meg szerintem egyik nagy előnye hogy tudsz utána hamar enni, ha ezt nem használod ki akkor azért kár.
2019. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!