Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét válasszam?

Kiskutya111 kérdése:

Melyik fehérjét válasszam?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok kb 166cm magas és 64.4 kg,izmosodni szeretnék illetve fogyni.Mindennap sportolok(suliban focizunk,néha sulyzozunk,kosárlabdázunk stb.) Suli utána estele szoktam eljárni futni és szinte minden nap (fekvőtamaszozok,guggolok,felülésezek,hasprésezek stb).Hallottam emberektől hogy szedjek vitamint meg fehérjét, c vitamint és kálciumot már nagyon rég óta szedek.multkor voltam a bio tech usa-ba és többféle proteint láttam:nitro pure whey protein,brutal muscle on,beef protein,multkor kiprobáltam a nitro pure whey proteint vanilliásba de nem izlett. Nos ezek közül melyik lenne a legjobb hogy izmosodjak és fogyjak? A brutal muscle on,beef protein vagy a nitro pure whey protein lenne nekem a legjobb? Mi a véleményetek a rossmanban kaphato well mix protein szeletrő) válaszokat előre is köszönöm.

2016. szept. 11. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozzáértől majd javasolnak fehérjét, ha kell, de az első kérdés, hogy be tudod-e vinni a fehérjét táplálékkal? Mert ha igen, akkor semmi szükséged porra.
2016. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaján múlik és ha én 22 évesen be tudom vinni csak kajából ami kell, akkor te is be tudod 14 évesen.


A legfontosabb kaják amiket érdemes minden nap enni, ha jól akarsz kinézni:


Hús, tojás, túró, zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű zabpehely, hüvelyesek, olajos magvak, sovány sajt.

2016. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell por, ha be tudod vinni sima kajából a napi fehérje mennyiséget, ami kb 2g x ttkg. Amúgy a marhaprotein az mind vágóhídi hulladékból van: fül , orr, leeső cafatok, vérplazma. Semmi köze a húshoz. Felejtős.
2016. szept. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kevesetet eszek,kb ennyit: reggel suliba 8 ora fele 2 zsemlét vajjal,sajtal,sonkával.változoan végzek suliba (14:25,15:35,16:10) haza megyek ès ebédelek ami minden nap változo, este kb 20:00,21:00 körül vacsizok általában joghurtot vagy ijesmi könnyű ételt
2016. szept. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!