Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lezuhanyozzak ebben az esetben...

Lezuhanyozzak ebben az esetben edzés után vagy ebben az esetben nem kéne?

Figyelt kérdés
A dolog lényege az, hogy viszek tusfürdőt is. Viszont másik alsónadrág meg zokni nincs rajtam, többi cuccom meg van, amiben edzek. Viszont abban az alsónadrágban edzek, meg zokniban, amit felvennék zuhanyzás után, mert elfelejtettem másikat hozni. Így lezuhanyozzak vagy ne edzés után? Mert szerintem nem egészséges olyan alsónadrágot meg boxert felvenni zuhanyzás után, amiben sportoltam. Ma kondizok először, nem tudom hogy csinálják mások. Kérdés mennyire izzad meg a boxerem meg a zoknim. Mondjuk szerintem nem egészséges zuhanyzás után olyan alsógatyát meg zoknit felvenni, amiben sportoltam

2020. jan. 2. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy nem egészséges? Mégis mi a lópikula bajod lehet tőle? Semmi.
2020. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Komoly dilemma
2020. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Akárhogy is nézem, csak előnyöd származik a zuhanyzásból. Jó... visszaveszed a használtat, lényegében így nyilván nem ér fel egy teljes fürdéssel, mert felöltözés után máris "koszosabb" vagy, de mégis sokkal sokkal jobb, mint előtte, fürdés nélkül. Főleg, ha még nem tudsz egyből hazamenni. Otthon pedig majd megfürdesz.

Máskor pedig viszel boxert, zoknit és nem kell ilyenek miatt se aggódni :D

2020. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd zuhanyozol otthon.
2020. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy nem egészséges? Nyilván jobb tisztát felvenni, de ha az most nincs nálad, hát nagy ügy. Lehet, hogy a lábad "koszosabb" lesz zuhanyzás után, de a felsőtesteden jól fog esni, hogy tiszta vagy. Velem is előfordult, hogy elfelejtettem tiszta zoknit vinni, hát nagy dolog.
2020. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Vigyél váltógatyát meg zoknit (ha nem indultál még el).

Egyébként meg zuhanyozz le, még mindig jobb tiszta testre visszavenni a koszos ruhát, mint izzadtan flangálni. A hónaljszagról nem is beszélve, azon segít a zuhany.

2020. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy amúgy is kényszerbeteg vagyok. Munka után megyek gyúrni este. Gyúrás után egyből haza. Tehát otthon le tudok zuhanyozni rögtön, viszont akkor izzadtan veszem fel a ruháimat, de főleg az a gond, hogy a cipőmet is. Meg a sálamat és a kabátomat. A többi ruha még nem is gond, mert azokat egyből szennyesbe tudom dobni, de a cipőt, a sálat meg a kabátot nem mos olyan gyakran az ember, meg az mindig kell, holnapra is nekem és aggódok hogy izzadt lesz és esetleg árthat ezért nekem. Anno középiskolába hasonló volt mondjuk, ott is voltak izzasztó tesiórák és nem zuhanyoztunk utána, de azóta elég kényszeressé váltam és sok mindenen agyalok, hogy árthat-e, sok kényszergondolatom van.
2020. jan. 2. 15:02
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Ártani nem fog, csak büdösek lesznek a cuccaid. Én biztos beiktatnék egy gyors tusolást, aztán otthon is le lehet fürödni, ha gondolod.
2020. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, de így is elég kényszeres vagyok. 30-40 percig képes vagyok zuhanyozni. És ezt kéne elkerülni. Ha kondi után zuhanyzok, majd este otthon megint, akkor nagyon kiszárítom a bőrömet. Aggódok, hogy valami gond lesz ebből, mert így is eléggé kémyszeres vagyok, túl sok szappant, tusfürdőt használok. Két zuhanyzás egy este eléggé durva lenne ilyen kényszeresség esetén, ugyanakkor izzadtam sem szeretném felvenni a cuccaim hazáig.
2020. jan. 2. 15:13
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a bűbánatos lóphaszért kéne kimosnod a kabátodat? Lesz még közted és a kabát közt több réteg. Igen nehéz életed lehet... Semmi bajod nem lesz, ha egyszer izzadtan mész haza. Meg akkor sem, ha egy nap 2x zuhanyzol.
2020. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!