Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lezuhanyozzak ebben az esetben...

Lezuhanyozzak ebben az esetben edzés után vagy ebben az esetben nem kéne?

Figyelt kérdés
A dolog lényege az, hogy viszek tusfürdőt is. Viszont másik alsónadrág meg zokni nincs rajtam, többi cuccom meg van, amiben edzek. Viszont abban az alsónadrágban edzek, meg zokniban, amit felvennék zuhanyzás után, mert elfelejtettem másikat hozni. Így lezuhanyozzak vagy ne edzés után? Mert szerintem nem egészséges olyan alsónadrágot meg boxert felvenni zuhanyzás után, amiben sportoltam. Ma kondizok először, nem tudom hogy csinálják mások. Kérdés mennyire izzad meg a boxerem meg a zoknim. Mondjuk szerintem nem egészséges zuhanyzás után olyan alsógatyát meg zoknit felvenni, amiben sportoltam

2020. jan. 2. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez komoly kerdes? Mint ha egy 6 eves gyerek kerdezgetne az anyjat, hogy mikor kell zuhanyozni. Hogy lehet ilyet a gyakori kerdeseken megkerdezni? 😄
2020. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen, de így is elég kényszeres vagyok. 30-40 percig képes vagyok zuhanyozni. És ezt kéne elkerülni. Ha kondi után zuhanyzok, majd este otthon megint, akkor nagyon kiszárítom a bőrömet. Aggódok, hogy valami gond lesz ebből, mert így is eléggé kémyszeres vagyok, túl sok szappant, tusfürdőt használok. Két zuhanyzás egy este eléggé durva lenne ilyen kényszeresség esetén, ugyanakkor izzadtam sem szeretném felvenni a cuccaim hazáig.
2020. jan. 2. 15:21
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Én azt javasolom neked kérdező, hogy keress fel 1 pszichológust vagy 1 pszichiátert!!! Amúgy amennyi idő alatt kiírtad a kérdést simán le is tudsz tusolni. Nem habfürdőzni kell az edzőteremben hanem gyors tusolás 5 perc.
2020. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem csak a kabát a gond, hanem az, hogy a sál közvetlenül az izzadt bőrömhöz ér, a cipőt pedig csak az izzadt zokni határolja, ami alatt az izzadt lábam van.
2020. jan. 2. 15:33
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Este megyek edzeni munkából rögtön. Még nem is vagyok a teremben, hogy tudnék zuhanyozni?
2020. jan. 2. 15:36
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben nem zuhanyoznék le, csak otthon. Nem hiszem, hogy télen annyira megizzadnál, meg rögtön be is büdösödnél.

Gondolj a sulis időkre, mi ott sem tudtunk tesi után lezuhanyozni, izzadtan ültünk az órán egész nap, mégis túlélte mindenki. Gondolom nálatok is hasonló volt a helyzet...

Nem kell ebből ügyet csinálni, lezuhanyzol majd otthon és kész.

2020. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Nem csak a kabát a gond, hanem az, hogy a sál közvetlenül az izzadt bőrömhöz ér, a cipőt pedig csak az izzadt zokni határolja, ami alatt az izzadt lábam van."

igaza van #13-nak

ez bizony pszichológus

jobban leszel tőle, hidd el

2020. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#16

szerintem a suli maga volt a pokol szegénynek

2020. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Edzés helyett pszichiáterhez menj! Ott nem izzadsz meg, és még segít is rajtad.
2020. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
30-40 perc zuhanyzás? Örülnek neked otthon...
2020. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!