Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget szeretnék növelni. Az...

Tömeget szeretnék növelni. Az extra kalóriabevitel nem terheli meg szervezetet vércukorszint tekintetében? Vagy ha eleget mozgok/edzek hozzá, akkor rendben van?

Figyelt kérdés

Mondhatni vékony vagyok.

10 kg-al több izmot szeretnék magamon


170 cm, 65kg

23F


2020. jan. 5. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sz.r kajákat eszel hanem figyelsz a minőségre és fontos az is, hogy fokozatosan emeld a kalóriát meg a makrókat is. Ha ezek megvannak nem lesz baj.
2020. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem cukorból kell bevinni az extra kalóriát és nem fogja megterhelni. Azzal egyébként is csak zsírt építenél, nem izmot.
2020. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vékony vagy.Az anyagcseréd gyors.Nehogy összezabálj mindenféle tömegnövelőt,ami tele van cukorral!Ugye nem egy dagadt formátlan disznó kinézet a cél?Izmot szeretnél,nem zsirt felszedni.Tudom a kezdők mindent,gyorsan akarnak,és ezért elkezdenek "tömegelni".Azt hiszik,minél nehezebbek,annál többet fejlődtek.Aztán meg megvan a malackinézet,a pufi has,és a 25%testzsir!Horrá!!

A tömegnövelőkkel,zabálással elérheted elég hamar.Ami a vércukorszint ingadozást illeti:reggelire zabpehely legyen a szénhidrátod.A létező legjobb szénhidrát.Pont mert egyenletesen szivódik fel a vércukorszintet nem emeli hirtelen az egekbe+rosttartalma,vitaminjai hasznosak.

2020. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most kezdtem el edzeni. Reggelre zabpelyhet eszem, azért ez nem olyan nagy kcal..

Ebéd ami van, de jól bekajálok.

Délután edzem, utána Turmix: 1 adag növényi fehérjepor 30g (50% borsó, 50% barnarizsfehérje), 25g étolaj, 3ek zabpehelyliszt, 5g maca por.

Több fehérjét kellene innom?

Nem vagyok vegán, sőt! de a növényi fehérjét jobban szeretem

2020. jan. 7. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Kg/2gr fehérje a max szükségleted.Tehät 65×2gr Ez egy biztos mennyiseg,arány de lehet kevesebb is.

Lehetöleg rendes kájbol fedezd a feherje javát.

Nem húsok:Szòja,gomba,olajos magok,édesburgonya.Hüvelyesek.Tesztától sem kell felni..

El kell felejteni a rizs,csirkemell dogmát.A vegen ugy meg unod,h legszivesebben a falra kenned.Egyél vältozatosan.

2020. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!