Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fogyok, mikor egyre...

Miért fogyok, mikor egyre többet eszek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Elkezdtem a hízókúrát, számolgatással, mindennel. 3700 kalória volt a kezdet, felhozott pár kilót, majd jött 3900 kalória, jöttek fel a kilók szépen, már eljutottam 4250-4300 kalóriához, de ennél többet nem tudok egyszerűen bevinni, lehetetlenségnek tartom, nem tudok 0-24-ben non stop zabálni. Hét közepén még 87 kg voltam, most már csak 85. A mérleg nem romlott el sajnos, azzal nincs bibi. Miért, mikor kalóriaplussz is megvan, meg minden? Jó közben természetesen edzek, de na. Nem értem egyszerűen, hogy ilyen szerintem egész jó kalóriabevitel mellett hogy lehet fogyni 2 kilót pár nap alatt.

2016. júl. 25. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyanaban az idoben merted? Amugy nem kell naponta eleg hetente meregetni magad. Lehet csak wcztel vagy ilyenek. Merd hetente ha nem hizol akkor kaja kaja kaja
2016. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen wc-zek nem épp keveset ennyi kajától, napi 2-3x is akár. Nem ugyanabban az időben mértem, akkor este lefekvés előtt, most meg így napközben mértem. Köszi, akkor majd vasárnap este megnézem mi a helyzet a kilókkal, meg jövőhét vasárnap este is. Hátha.
2016. júl. 25. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel merd amikor felkelsz
2016. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt hány kg jött fel?
2016. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap nem számít, hosszabb távon nézd a súlyváltozást. Lehet, hogy most kevesebb benned a víz, salakanyag, ilyesmi.

Ha 3700-zal jöttek a kilók, akkor tuti nem fogysz 4300-zal sem rövid idő alatt kilókat, az anyagcseréd ekkora lökést nem kaphatott... Nyugi, várd ki, mi lesz 1-2-3 hét múlva.

2016. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom hogy mennyi jött fel egy hónap alatt, eddig nem nagyon méricskéltem bevallom, csak mostanság kattantam rá főleg emiatt a +2 kg miatt. Amióta neki kezdtem és rendesen étrend szerint étkezek meg számolgatok, 9 hónap alatt 13-15 kg össz ami feljött.
2016. júl. 25. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
egyél mégtöbbet
2016. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!