Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy sima szálkásításnál...

Egy sima szálkásításnál muszáj kilőni a cukrot teljesen?

Figyelt kérdés
Most 18testzsírnál vagyok, 12 köré szeretnék lemenni. Attól függetlenül, ha belefér a kalória és a szénhidrát keretbe, mehet attól függetlenül mondjuk negyed tábla csoki?
2020. jan. 16. 21:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Hopp attól függetlenül double
2020. jan. 16. 21:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Naponta?

Amúgy meg próbáld ki, max kihagyod ha úgy nem fogysz.

2020. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha belefér a tábla csoki a keretbe akkor ugyanúgy fogsz fogyni...

de ettől még nem lesz egészséges hosszú távon.

2020. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok minden nem egészséges ebben a világban már, nem az egészségról van szó mert negyed tábla az semmi, csak arra vagyok kíváncsi hogy működik ez ha már a diéta utolsó heteibe vagy.
2020. jan. 17. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

az ilyen hozzáállás a probléma

gondolj bele

olyan sokan halnak meg feleslegesen a világban, akkor miért nem ölhetném már meg az utcavégi Mari nénit mert ki nem állhatom? hisz az ő élete nem oszt nem szoroz...

pont azért kéne egy minél egészségesebb életmódra törekedni mert alapból már annyi kiküszöbölhetetlen egészségkárosító tényező van az életünkben.

most persze nem arra gondolok hogy néhanapján eszel valami egészségtelent de nem egy embert ismerek aki az iifym nevében minden szart napi szinten összeeszik

de igazából nekem mindegy, tedd ahogy jónak látod.

a fogyást mindenesetre nem fogja befolyásolni

2020. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fog jót tenni a diétának.Gyors ch/lassú ch...nem mindegy.Nézz utána,mi a különbség.
2020. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát na, idióta emberek idióta kommentel, előfordul.
2020. jan. 17. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt most kinek írtad,kérdező?
2020. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem feltétlen neked hanem az előzőnek. Nem az egészségről kérdeztem hanem hogy a fogyást mennyire befolyásolja. Veled még nagyjából egyetértek, de ilyen kevés mennyiségnél még 12-ig remélhetőlen elbírok így menni, ha nem akkor meg nem.
2020. jan. 17. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,hát próbáld ki,lehet működik így is.
2020. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!