Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mièrt nem megy az edzès?

Anika2225 kérdése:

Mièrt nem megy az edzès?

Figyelt kérdés
el kezdem ès meg kell àllnom mert úgy èrzem nehèz ès nem birom
2020. jan. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl nagy súlyokkal dolgozol, vagy túl sokat akarsz a szervezetedtől.

A szervezetnek adaptálni kell a terhelést. Ez egy folyamat, ami mindenkinél különböző ideig tart.

Akkora súllyal és terheléssel dolgozz, amivel az utolsó sorozat utolsó gyakorlatát is szabályosan végre tudod hajtani.

Ha ez 5 kg, akkor annyival. Senki sem fog kinevetni érte!

Én is anno így kezdtem. Szutyok nulla voltam, egy fekvőtámaszt sem tudtam megcsinálni stb... aztán szép lassan hozzászoktattam a szervezetem a terheléshez és mára 50-et simán csinálok, 20x fel tudom magam húzni stb... De ez nem ment egyik napról a másikra. Sok időbe telik fokozatosan kell emelni a terhelést, hogy a szervezet hozzászokjon és ezáltal képes legyél megfelelően végrehajtani a gyakorlatokat.


Felejtsd el a bro slip edzést, csak a gyökerek edzenek ma már úgy (ez ugye a rég megbukott egy héten csak egyszer edzek egy izomcsoportot módszer - gondolj bele, akkor egy hónapban csak 4x edzenél mondjuk mellre? Az mi? Semmi!) szóval teljes testes átmozgató edzéseket csinálj, DE minden izomcsoportra elég egy gyakorlat és azt se csináld bebukásig! Így fenn tudod tartani a növekedést. Minden második nap ezt nyomhatod. fejlődni fogsz, de a fokozatosság a legfontosabb! Ha gyenge vagy az elején akkor kis súlyokkal, kis távon stb... mindenki így kezdte!

2020. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nézem, hülye auto corrector, bro split a helyes kifejezés. Na azt hanyagolni kell!
2020. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mer dagadt vagy
2020. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!