Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hàny pontot adnàtok erre a...

Hàny pontot adnàtok erre a felsôtestre 10-es skàlàn ès mièrt?

Figyelt kérdés

Illetve hany evesnek tunik ez a test szerintetek?


[link]

[link]


Epito kritikat, edzes tanacsot is szivesen fogadok. A cel az egeszseg, fittsèg, magabiztos kiàllàs.

Koszi szepen



2018. nov. 7. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

4/10. Zsíros, vékony karok, gyenge izomzat.

20-50 év közötti.


Izomépítéssel kezdd, vaskos testalkatod van szóval az első hét után legyenek az edzések szuperintenzívek, hogy jöhessen a tömeg. Diéta, étrend nem muszáj, csak figyelj oda az étkezésre, értem a fehérkenyér, fehértészta és hozzáadott cukrok minimalizálását, minél több színhús, hüvelyes zöldség, teljes kiőrlésű/barna gabonatermék legyen benne. Bővebb táplálkozási tudnivalókért: [link]


Ha nem akarsz személyi edzőhöz járni és tudsz angolul, a gyakorlatok helyes kivitelezéséhez és alapvető testépítési ismeretek elsajátításához javaslom Jeff Cavaliere Athlean-X oktatócsatornáját, és igazából senki másét.


Sok sikert a továbbiakhoz!

2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Koszi szepen. Az eletkort nagyon tàgra hùztad :)

Nem akarok a szò klasszikus ertelmeben testèpiteni, csak egy kicsit sportosabbà vàllni.

A passziv eletmod mellett nem is rossz a 4 pont :)

2018. nov. 7. 22:19
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit hogy 176 cm es 79 kg vagyok. De a karom miert tunik vekonynak? Szerintem egyaltalan nem az egy atlagemberhez kepest. Ne testepitokhoz vagy izmos sportolokhoz hasonlits hanem atlagemberkèkhez koszi :)
2018. nov. 7. 22:22
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

10/4 számomra. Nem vagy elhízot, löttyedt.

Feszes vagy, látszik hogy azért nem engeded el magad.

Viszont bántó szándék nélkül a genetikád nem a legjobb.

Persze a kemény munka és kitartás látszódni fog.

2018. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Koszi neked is. Igen, tudom a genetikam nem optimalis, ezzel nincs mit tenni, vannak rosszabbak is boven.
2018. nov. 7. 22:47
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is kb 4/10-et mondanék, tipikus edzés megkezdése előtti állapot. Szerintem viszont ne kezdj még nagy tömegelésbe ennyi zsirral, mert utána nagyon megfeszitő lesz a szálkásitás (tömegelés közben is jönni fog még zsir bőven, mivel eléggé endomorf testalkatod van).

Szóval szerintem először kezdd sok aerob mozgással és alacsony szénhidrátos diétával, ennyi izommal kb 74 kilóig simán le tudsz menni izomvesztés nélkül néhány hét alatt. Eközben párhuzamosan kezdd el alapozó edzéssel felkészíteni a testedet az izomépitéshez. Aztán jöhet a tömegelés, felmehetsz 86 kilóig akár, de próbáld meg minimális zsirosodással, amennyire a genetikád engedi. Aztán megint diéta, súlyzós edzéssel, menj vissza le a jelenlegi súlyodra. Ezután a testtömeg indexed annyi lesz, mint most, viszont fele ennyi testzsir százalékkal. Aztán mehet még egy pár ilyen kör :)

2018. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Koszi utolso :)

Bar nem akarok testepiteni :) csak kicsit fomalodni

2018. nov. 8. 11:31
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért vékony, mert izomból nincs rajta sok, a zsír meg máshogyan hat. Ha a karodon levő zsír helyett izom lenne, akkor nem lenne vékony (mármint ezt nem a testépítő viszonylatban értem, ott 35 centi sem mondható vastagnak). Én is 10/4-et mondanék. Passzív életmódhoz tényleg jó. Sportolsz mellette és 1 év alatt sokat tudsz változtatni pozitív irányba. Hajrá!
2018. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ne mar tenyleg zsirosnak latszik? Amugy 35 cm bedurrantas nelkul.


[link]

2018. nov. 8. 18:13
 10/26 anonim ***** válasza:

"Ne mar tenyleg zsirosnak latszik? Amugy 35 cm bedurrantas nelkul. "


Nem akarlak elkeseríteni, de igen, eléggé zsírosnak látszik. Ha ez 35 cm (ránézésre sokkal kevesebbnek tűnik), akkor az a zsír lepucolása után ez a legjobb esetben is 30 lenne, de inkább kevesebb.


Előző válaszodra pedig: Ha formálódni szeretnél, akkor nem értem, miért nem szeretnél testet építeni, igenis kezdd el , azzal fogod a leglátványosabb eredményt elérni a leggyorsabban. Ez meg amúgy is egy testépítés című fórum :) Ahhoz képest, hogy nem edzel semmit, egyáltalán nem olyan rossz ez, de kezdd el, és meglátod, milyen látványos változást lehet elérni rövid idő alatt.

2018. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!