Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen éppen növésbe,...

16 évesen éppen növésbe, súlyok nélkül edzek akkor az is befolyásolja a növést?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogyha növés közbe súlyokkal edzek az befolyásolhatja, de ha súlyok nélkül az is?

2020. jan. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Az is, ezért mondják hogy 18 fölött szabad csak, vagy ha biztosra akarsz menni akkor 21 év fölött!

Én is 16 évesen kezdtem és emiatt most 161 cm vagyok 25 évesen, és még a péniszem is kisebb maradt...

Óvatosan ezekkel a dolgokkal, nem feltétlen éri meg

2020. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A súlyzós edzés sem befolyásolja a növést, így a súly nélküli sem.
2020. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Ebben a korban termeli a szervezet a legtöbb növekedési hormont, ami arra "kellene", hogy megnőlj, így viszont lehetséges, hogy azok az izmok építésére mennek el.

Súlyok nélkül nyugodtan edzhetsz, bár az is ártalmas lehet de persze ha nem viszed túlzásba akkor nem lesz gáz sem és így nem terheled annyira az izületeid és csontjaid

2020. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

A súlyzósedzés nem befolyásolja a növekedést, az izmaid fejlödése nem emésztik fel a növekedési hormonjaidat. Ezek biológiailag alapjaiban eltérő folyamatok.


Ami hatással van a növekedésre, az a sportsérülés.

2020. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz hozzáfűzve: [link]
2020. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!