Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fat testalkatú vagyok....

Skinny fat testalkatú vagyok. Ki szeretnén gyúrni magam. Milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem változtatok az alkatomon.

Önsúlyos, fegyencedzéssel kezdeném, mert nincs pénzem kondizni. Fél év intenzív edzésre van jelenleg időm. Egy héten, maximum 4-szer lenne időm edzeni. Van itthon 2 kicsi 2,5kg-os, és 2db 5kg-os súlyzón, és egy expanderem. Továbbá egy kis szoba biciklim. (még a kommunizmus hagyatékai) Milyen edzéstervet ajánlotok? Az étrenden, talán nem kell sokat változtatni. Egyedül élek, és csak a csirkemellet, meg a rizst, esetleg krumplit tudom elkészíteni. Meg a halat. Ezen kívül még talán a húsleves megy. Nem vagyok egy nagy konyhatündér.

Fehérjeporok, szűkös anyagiak miatt nem játszanak sajnos.


A bal oldali képen nagyjából a mostani alkatom látható, a jobb oldali pedig az, akit szeretnék. 174cm magas vagyok, 68kg, 20 éves.


2020. febr. 1. 14:06
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. febr. 1. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a magassággal 2 kilóval vagyok könnyebb mint te, mégis csontkollekció vagyok. Wtf?!
2020. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak krumplin, rizsen és csirkén élsz, akkor bőven van mit változtatni az étrendeden. Tele lehetsz többféle enyhe hiánytünetekkel, úgy pedig nem jutsz messzire az edzéssel. Fehérjeporra szerintem semmi szükséged, de változatosabb és kiegyensúlyozottabb étrendre igen.
2020. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz havi pár napot (ha diák vagy) és lesz pénzed edzőteremre, illetve tanulj meg főzni. Lehet otthon bohóckodni papírnehezéknek való súlyzókkal, de sok eredménye nem lesz.
2020. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!