Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van eselyem/lenne eselyem nala?

Van eselyem/lenne eselyem nala?

Figyelt kérdés

Igen tudom ezt nem a sporthoz kellett volna.A lenyeg nem reg kezdtem el kondiba jarni ujra egyenlore lelkes amator szinten vagyok nem vagyok kover gyerek se az a nagyon vekony 175cm 68 kg vagyok

Mint mindenkinek kell valami motivacio az edzeshez anelkul nem megy elsosorban magamnak akartam megfelelni de ahogy eltelt ez az 1 honap eszrevettem ezt a lany aki szemelyi edzo a teremben a feneke valami elkepeszto es lehet hulyeseg de most jelenleg o a 2 szamu motivaciom en vagyok 20 o nem tudom mennyi lehet olyan 25 koruli a csaj ha kiedzenem magam (tudom hogy nem 5 perc) idovel lenne nala eselyem? Kedves,Nagyon sportos es egeszseges a csaj. Tudom hulyeseg de ez van szerintetek?😄😂



2020. febr. 3. 16:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Komolyra forditva : Szeretek edzeni de a noket is szeretem persze ha ugy alakul akkor ismerkedek mas nokkel nem vagyok szerelmes 😃
2020. febr. 3. 16:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te kis almodozo...kigyurhatod magadat akarmennyire, nem fog rogton odamenni hozzad, hogy ohh, lehetek a baratnod? Latszik, h nem igazan volt meg kapcsolatod :D
2020. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak miatta csináld hanem a többezer másik jó nő miatt is akikkel összejöhetsz. :D
2020. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# komolyabb baratnom 1 volt csak 1 eves kapcsolat de komolytalanbol mar volt egy par ha erted 😃😂
2020. febr. 3. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nem amatőr vagy hanem kezdő.
2020. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a fizikumod a kolatozo tenyezo egy ilyen esetben, hanem a komolytalansag. "ha erted" 😄
2020. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Személyi edzőként biztos egy magabiztos, egészséges énképpel rendelkező nőről van szó, így nehezebb dolgod lesz meghódítani a szívét, hiszen fiatalabb is vagy nála jóval, illetve téged valószínűleg leköröznek azok a pasik, akik már évek óta odajárnak a terembe gyúrni. Más lányoknál biztos, hogy imponáló lenne az igyekezeted, de ez a lány nem most jött le a falvédőről, valószínűleg nem is fog hasra esni az izmaidtól, hiszen ez a munkája, minden nap kigyúrt izomagyakkal van körülvéve. Inkább beszélgetned kellene vele, hátha egyébként emberileg hasonlóak vagytok, akkor lehetséges, hogy lenne esélyed nála. De ha csak a külsőre alapozol, akkor el kell, hogy keserítselek, valószínűleg naponta többször is rámozdulnak a teremben, így nem venné komoylan/jó néven, ha te is odamennél udvarolni neki.
2020. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!