Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik hiteles fitness...

Létezik hiteles fitness személyiség a médiában?

Figyelt kérdés

Megfigyelhetjük a fitness ipar mocskát az összesnek a munkásságában. Nézzük meg Tari Ádámot. Megnyert valami versenyt, nyílván nem naturálban, aki egy kicsit is ért hozzá és megnézi a versenyképeit, az látja. Aztán ő lett a pro és árulja jó pénzzért naív embereknek, de inkább kisgyerekeknek a szolgáltatásait, akik elhiszik hogy ő világ életében naturál volt. Legalább szakmai tudásuk lenne, de az sincs. Németh István elmondta egy live-ban, hogy nem egy edzettje ment már át hozzá Ádámtól, és nulla a szakmai tudása. De elég, ha megnézel néhány videóját, ahol a mell belső részének a jobb felső sarkát edzi.


Aki hatlmas csalódás volt még nekem, az Torma Valentin,a végtelenü jóindulatú embernek látszó srác. Kíváncsiságból megvásároltam egy edzéstervét, és alapvető hibákkal volt tele az egész. Hogy egyet említsek, heti 4 felhúzás van a programban, ebből 2 variáció. Kipróbáltam, a 3. héten 10 kilóval visszaesten alapgyakorlatokban. Ráírtam, hogy tisztázzunk néhány dolgot az edzéstervvel kapcsolatban. Először válaszolt, de már akkor érződött rajta a sértődöttség, mert teljesen normális hangnemben megkérdőjeleztem néhány dolgot az edzéstervével kapcsolatban, de azért feltett néhány kérdést, amik olyan egyszerű kérdések voltak, hogy kardiózok-e edzés előtt, meg hasonlók. Ezekre válszoltam, hogy nem követtem el ezeket az alapvető hibákat, és itt már választ sem kaptam.



2020. febr. 16. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd így :"Létezik hiteles személyiség a médiában?"
2020. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ...
2020. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos akit kicsit is felkap a média az elindul a lejtőn.

Torma Valentint még én is nézem, de elég sokszor elmondja, hogy ez neki bevételi forrás...és ebből nagyon az jön le, hogy a pénzért csinálja csak.

Persze, pénzből él az ember, megértem

2020. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg is említetted az egyetlen hiteles embert magyarországon :D Hungarian Hammer-t. Esetleg még Dengi Dani aki szerintem kiemelkedő.
2020. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy miért nehéz ez a szereplés edzőként a médiában, én mint diplomás szakedző. Azért, mert ez jóval specifikusabb annál, mintsem hogy általánosítva beszélhessünk róla. Nincsenek kőbe vésett alapelvek. Az ember anatómiája és élettani szerveződése rendkívül változó. Hogy egyet említsek. Leírhatják, hogy hogyan is kell tökéletesen guggolni és hogy milyen izmokra megy. Viszont ez csak elmélet lesz. Mert gyakorlatilag ahány ember annyi mélység, annyi izomérzet, annyi teherbírás, akkora hajlási szögek.. Szóval hoyg kinek hol az optimális.. Az így, látatlanban, túláltalánosítva nem kifejezhető.

Letölthetsz te bitang jó edzésterveket. és még az is lehet hogy ezek egy csomó embernek beválltak.. De semmi nem garantálja, hogy neked befog.

2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezzel semmi újat nem mondtál. A kérdésben alapvető hibákról írtam, mint pl, a heti 4 felhúzás, vagy a mell belső részének az edzése. És ne csak ezt ragadjuk ki a történetből, szó van itt arról is, hogy lifetime naturálnak hazudjuk magunkat, aztán áruljuk az edzéstervünket a naív embereknek, akik elhiszik, hogy ők is lehetnek olyanok naturálvan, csak tőlük kell vásárolni szolgáltatást.
2020. febr. 16. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem igenis mondtam újat. Azt, hogy aki ért hozzá az nem dumál a médiában. Aki ott van az vagy nem ért hozzá, vagy megalkudott a pénz miatt. Nincs mit ezen rágódni. Megvetted a cuccot tőle? Meg. Szóval a piac dübörög.
2020. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A powerbuilderes srácok hitelesek, talán ezért nincsenek felkapva.
2020. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!