Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 5-10 perc "edzésre" mit...

Napi 5-10 perc "edzésre" mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval nem akarok nagyon izmot növeszteni, de azért picit fittebb szeretnék lenni/maradni, és egy picit erősödnöm sem ártana. Nem szánnék rá napi negyed óránál többet. Milyen (egyszerű) mozgást ajánlanátok?

Mondjuk 2 perc ugrálókötelezésre gondoltam, emellett van húzódzkodó rudam, azon próbálkoznék (általában egyszer sikerül felhúznom magam), de érdekelne valami más mozgásfajta is. Egyébként lány vagyok, szóval olyan nehezen elvégezhető dolgokat ne írjatok!


2020. febr. 24. 14:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy ennyi edzésnek neki se kezdj, mert totálisan felesleges.
2020. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért felesleges átöltözni is
2020. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

No. Nem fog tetszeni amit írok, de..:

Csajként marha sok melót és időt kell majd beleölnöd abba, hogy épp hogy vmit elérj. Ez pont az ellenkezője annak, amit te ide leírtál, és még így sem leszel túl izmos. sőt, évek kellenek ,hogy megmondják rólad, hogy edzel. Ha ez egy easy biznisz lenne, minden második ember hústorony lenne. De nem az. :) Bocsesz.


Nem tudom válaszolni a kérdésedre, mert nálam 15 perc a bemelegítés. Fogalmam sincs, hogy mit lehet csinálni 10 perc alatt, főleg így, hogy a célod sem egyértelmű.

2020. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
Egyáltalán nem felesleges és jobb mint a semmi hidd el! Én valami nagyon intenzív edzést pl HIIT edzést javaslok, az ilyenekkel rövid idő alatt is elég szépen át tudod magad mozgatni ha csak ez a célod. Természetesen fogyáshoz vagy izmosodáshoz 10 perc elég kevés, de arra hogy átmozgasd magad elég és jobb mint a semmi. Youtubeon már rengeteg edzős videót találsz, én beírnám a keresőbe, hogy quick cardio workout vagy short hiit workout
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
5-10 perc tényleg nem sok, inkább egy gyors jókedv-terápia lesz belőle, mint valódi testedzés. Viszont 20-25 perccel már rendesen meg tudod pörgetni a testedet, a youtube tele van ilyen rövid, de kemény HIIT videókkal.
2020. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra a minimum! Én is lány vagyok, heti 1 óra kardi meg 2x 1 óra súlyzós edzés 1,5 éve és annyi a változás h feszesebb a testem és ha megfeszítem magam akkor körvonalazódik az izomzat a testemen, de csak simán állva nem lehet azt mondani rám, hogy izmos leszek.
2020. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*lennék
2020. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4 ütemű fekvőtámasz

De tényleg nincs időd 2x, 3x 1 óra normális edzésre?

2020. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz, guggolás, plank gyakorlatok mehetnek kifulladásig otthon
2020. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen valami piszok intenzivet

pl 10 perc folyamatos sprint

2020. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!