Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell elképzelni azt a...

Hogyan kell elképzelni azt a formát, azt az embert, aki rendkívül izmos (mehetne akár superbody openre, ha), de nem (mindig) figyel az étrendre, csak edz és edz tovább kitartóan? Aki nem száraz, stb?

Figyelt kérdés

Mutatnátok fényképeket?


Nagyon szeretném látni mivé válik így hosszú évek alatt egy test!


(Édesség természetesen kizárva, csak nem figyel maximálisan a kajára.)



2020. febr. 24. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy olyan fazon aki verseny szinten testepit, egyreszt az edzesmennyiseg, volumen es kaloriafelhasznalas miatt, masreszt a kemikaliak miatt sokkal tobbet csalhat (es csal is) off season, mint aki nem. Ezert ezek az osszehasonlitasok csalokak.

Egyebkent ha beirod googleba egy testepito nevet es melle hogy off season, talalsz osszehasonlitasi alapot. De pl. egy Voros Zoli hasonlo forma lehet mint akit keresel.

2020. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Utánanézek.
2020. febr. 25. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Muscle bear keresőszócskával is találsz ilyet bőven.
2020. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Némelyik (wazz, heterók ezek egyáltalán?! :DD ), ha hajlandó lenne azt a száz kiló szőrt leborotválni a hasáról, meg a lábáról, tökéletesen rendben lennének formára (szerintem). Szeretnék én akkora karokat, meg lábakat, mint Thomas Austin...
2020. febr. 25. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Többsege sajnos nem hetero :)

Pedig nekem pont az ilyenek a tökéletes pasik.

2020. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az elég sajnos, tényleg. Rengeteg jó pasi van köztük, nekem is bejön az ilyen testalkat.
2020. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!