Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell a lábtolót jól...

Hogyan kell a lábtolót jól használni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje járok edzőterembe de valahogy a lábtoló kimaradt, eddig nem mertem kipróbalni pedig nagyon szeretném. Igazából a technikájá tudom, sok videót néztem ill. cikket olvastam, tudom mikre kell figyelni.

Amit nem tudok hogy amikor az ember elkezdi a gyakorlatot akkor nyilván ereszkedik lefele a pad (v minek hívjam ahova a lábad teszed). De amikor be akarom fejezni akkor hogyan állítom meg hogy ne ereszkedjen újra vissza? Ezt nem tudom.

Be lehet ott akasztani valahova? Vagy hogyan?

Tudom hogy elképesztően bugyután hangzik a kérdés, nem kell cikizni:D



2020. febr. 26. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lábtolón ha beleülsz, karnyújtásra az ülölap két oldalán van egy-egy kis (legtöbb esetben gömb alakú) fogantyú. Mikor elöször kinyomod a lábaddal a tolólapot, ezt a kettö fogantyút kifordítod oldalra és csak akkor tudod leengedni a tolólapot. Visszafele ugyan ez, ha végeztél kinyújtod a lábad, befordítod a fogantyút, lassan leengeded a súlyt és meg fog akadni.

Van olyan lábtoló ahol középen, van ahol egy oldalt van ilyen retesz. Legegyszerübb ha megkersz valakit hogy mutassa meg pontosan hogy müködik.

2020. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!