Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szereket érdemes...

Milyen szereket érdemes használni kezdő kondisként?

Figyelt kérdés

Sziasztok,!

Egy pár hete kezdtem konditerembe járni, mozogni egy kicsit, viszont nagyon megtetszett és elhatároztam, hogy szeretnék izmosodni. Nem kifejezettem a “kétajtós szekrény” a cél, csupán, hogy látszódjanak is az izmok.

Gondolkoztam a fehérjeporokon, kreatinon is, de nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb számomra. Elég sovány vagyok, 55 kiló és 168 centi magas. Az étkezésre már jobban odafigyelek, hogy minél többet egyek, de szeretnék ilyen szereket is szedni, hogy még rádobjon (ha nem is sokat) a kinézetemre.


Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy érdemes-e ilyen soványan használni ilyen szereket és ha igen, akkor pontosan mit?

Előre is köszönöm a választokat!



2020. febr. 1. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A tápkiegészítők (pl amiket írtál:fehérje és kreatin) nem szerek.

Kezdőként ezekre kb. semmi szükséged (de amúgy se), az 55 kilóhoz meg bőven be tudod vinni egy nap alatt rendes kajákból a 100-110 gramm fehérjét. Később már hasznos lehet a fehérjepor, mert azért könnyebbé teszi a kajálást, ki lehet vele váltani egy kisebb étkezést és ki tudod egészíteni az étrendedet (ahogy a nevében is benne van, hogy kiegészítő). Kreatinra meg végképp nincs semmi szükséged még. Elég lesz majd akkor, ha már lelassult a fejlődés (kb 3 év). Addig semmi értelme.


Valamint hiába tömöd magad tele tápkiegekkel, ha nem eszel normálisan, akkor csak kidobott pénz lesz.

2020. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sarga kapszula ebook

powerbuilder ebook


ajanlom figyelmedbe ezt a ket konyvet

2020. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira szörnyű hogy a tápkieg reklámok ilyen sikeresek, hogy minden kezdőnek az első gondolata, hogy milyen port kéne venni...

Sima tápanyag, jó edzés után egy turmix, mert akkor hamar tudsz enni utána, gyors és egyszerű, de ha ezt nem használod ki akkor olyan mintha ettel volna egy 100g csirkemellet.

2020. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdő kondisként semmit. A táplálékkiegészítők a fejelődéshez szükséges étrendet hivatottak kiegészíteni. Nem leszel tőlük izmosabb, sem erősebb. A fehérjék és a kreatinok akkor működnek effektíven, ha már tudsz edzeni, van egy kialakult edzéskultúrád, táplálkozási kultúrád, és megakadtál a fejlődésben. Ez legalább 1, de inkább 2-3 év folyamatos, intenzív edzés után jön el, vagy vannak olyan táplálkozási hiányosságaid, amik bekorlátozzák a fejlődésed. Erről az edzés első fél évében abszolút nem beszélhetünk. De még ha utóbbi fennáll, akkor is sokkal drasztikusabb változást lehet elérni a fizikum fejlődését tekintve, ha rendbe rakod az étrendet.
2020. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Propi es winstrol
2020. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Fűszereket főzéshez, hogy könnyebben lecsússzon a napi kajamennyiség. :D
2020. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!