Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan formát mutatni,...

Tudtok olyan formát mutatni, ami biztos, hogy naturál és jó forma?

Figyelt kérdés
Ez lehetsz akár te is. Én sajnos nem tudok ilyet mutatni se magam, se más személyében.

2020. márc. 7. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ulisses Jr formája
2020. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az naturál? Remelem viccelsz, de annak is rossz
2020. márc. 7. 14:55
 3/21 anonim ***** válasza:
Annyiban igaza van az elsőnek, hogy ő egyrészt néger, ők azért alapból szebb tónusosabb izmot képesek felépíteni, másrészt meg lehet hogy tényleg ennyire jó a genetikája. Mert nem az a hatalmas állat, csak szálkás és szépen kidolgozott az izomzata. De nincs akkora pl mint Arnold. Ezért is sorolják a naturál testépítők körébe. Viszont ettől lehet szed valamit, de nem olyan brutál hatalmas izomtömeg van rajta.
2020. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem vicc, ő valóban natural igaz kb 20 éve edz kb...
2020. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Eugen Sandow


100% ig NATURÁL volt ugyanis 1867-ben született, amikor még nem létezett sem táplálék kiegészítő, sem beszúrós szteroid...


[link]


De van még sok más is...

2020. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Őszintén, ti mióta edzetek, hogy még azt képzelitek lehet naturál egy olyna forma?

Edzetek több évet keményen naturálban és rájöttök hogy a közelébe nem értek majd ennek,néger genetika ide, vagy oda.

[link]


[link]


Mi megy itt, beszarás:D

2020. márc. 7. 16:27
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jeff Cavaliere (Athlean-X)
2020. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És abból is látszik mennyire értesz hozzá hogy arra hivatkozol hogy 20 éve edz miközben naturálban 5 év alatt eléred a határaidat, de ha nem csinálsz mindent tökéletesen 7-10 év alatt akkor is megvan.
2020. márc. 7. 16:29
 9/21 anonim ***** válasza:

#6

Már nem azért de kb én is néztem már ki hasonlóan. Annyi, hogy nekem nem volt ilyen kockás a hasam (nem tartok diétákat, nem tudok nagyban figyelni az étkezésre), meg kevésbé volt széles a hátam. De karba ott voltam mint ő. Bár szerintem az én tricepszemnek szebb volt a formája, meg szebben kijött a bicepszem.


Akinek jó a genetikája, sok munkát bele öl azoknál simán hozható ez naturálban is. Csak ezeknek erről szól az életük már, ez szinte a fő jövedelmük is. Ha neked se kellene semmi mással foglalkozni, csak a helyes táplálkozással és az edzéssel akkor neked is könnyebben menne a dolog.

2020. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kerékgyártó Ádám. O eleg jo szerintem. En azt is elhiszem rola hogy natural. Kb 20 evig Kyokushin karatezott es utana kezdett edzeni rendszeresen. Es mellette iszonyatosan szereny.
2020. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!