Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy én csak...

Miért van az, hogy én csak izmosodni tudok?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, 157 cm és 46 kg. Ha nem edzek(súlyzós-gépes edzést szoktam lábra és fenékre), akkor egyszerűen nem tudok hízni, hiába eszek bármit és bármennyit, nagyon vékony vagyok. De ha rendesen edzek heti 2-3-szor és mellé iszok proteint, akkor 1-2 hónap alatt feljön rám akár 4 kg izom is. Ez hogy lehet?

2020. márc. 8. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez most egy teljesen komoly kerdes, vagy trollkodni probalsz?

Az elso opciot kozelitve: az ember fel nap alatt is "felszedhet" par kilot. Tudod, vizesedes, napkozben sokat eszik es nem kakal, a nok menstrualnak... Ekkora magassaggal es sullyal, hebe-hoba edzesekkel, plane csak a pitsara biztosan nem vagy tul izmos, ugyhogy ezen ne aggodj.

2020. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Te amúgy tudod értelmezni a kérdést? xd Nem az a bajom, hogy túl izmos lennék. Amúgy sem edzettem egy ideig, most állok vissza a heti 2-3-ra, de mikor rendesen edzettem, kb 52 kg voltam(de azzal az én magasságomhoz már tömzsinek is tűntem).


A kérdés inkább “biológiai” szempontból érdekel. Hogy lehet az, hogy valaki izmot tud építeni, de zsírt raktározni nem?

2020. márc. 8. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj, de ilyen nincs, butaságokat írsz.
2020. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

És mégis mi a francért találnék ki ilyet kamuból?


Amúgy gondolom te is láttál már olyan embert, aki alapból vékony, de elkezd edzeni járni és kigyúrja magát. Na, az ilyen alkatokról beszélek, az érdekel, hogy mitől lehet az, hogy tudnak építeni izmot, de zsírt nem vagy alig.


Ha nem tudod a választ a kérdésre, akkor ne válaszolj hülyeségeket please :D Majd ír valaki, aki tud rá értelmes magyarázatot.

2020. márc. 8. 16:40
 5/8 anonim válasza:

Hali, az állatorvosomnak ugyanez a "problémája". Ha összesűrűsödik a melója, és nem jut el edzeni, akkor pillanatok alatt lemegy róla minden, és csont és bőr lesz. Őt is zavarja, de csak ennyit tud tenni, hogy jár edzeni, amikor csak tud. Kérdeztem, hogy ez betegség-e, de azt mondta, hogy ez genetika, nem igazán lehet mit csinálni.

A sok idiótával meg ne foglalkozz, akik képtelen értelmezni a kérdést :)

2020. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mázlista genetika, most alapozd meg az izomzatod, 10 év múlva már nem lesz ilyen fényes a helyzet.
2020. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugy drágaságom,hogy 23 évesen pörög az anyagcseréd,és lehet a genetika is belejátszik.Majd ha 30+leszel,és neadjisten nem fogsz semmit mozogni,akkor észreveszed,hogy "oppá mi ez a hason ?"stb.Ezért van az értetlenkedés,hogy "dehát nem is eszek többet,mint amikor 20 on éves voltam!!"

Ha viszont továbbra is sportolsz,és a cal beviteled optimális,akkor nem fogsz hizni.De izmosodni sem..végtelenségig,mert ugyye nincs annyi tesztód..

2020. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 46 kilósan nem vagy te izmos, az hogy könnyen fejlődsz azért lehet mert most kezdted a sportot. Megjegyzésnek írok még valamit,de ezt NE VEDD MAGADRA csak zárójelben írom, egyik barátnőm akinek a pasija koxol rendszeresen, nos a barátnőm is izmosodik, nem gyengén, pedig alig edz, hogy van e összefüggés a lenyelt koxos g eci, és az izmosodás közt nem tudom, de a fejlődés látványos.
2020. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!