Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermekben miért nem...

Konditermekben miért nem fertőtlenítenek le mindent óránként 2x?

Figyelt kérdés
Testépitők egészsége a tét.
2020. márc. 13. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal fertőtlenítőt és fertőtleníts mindent mielőtt hozzá érsz.

Egyébként mi lesz, ha bezárnak a termek??

2020. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt úgy mondod, bakker, mintha a testépitők különb emberek lennének, mint a többi...
2020. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nem Magyarországon élek, de itt pl. a crossfit terembe, ahova járok, minden eszközt le kell törölnünk alkoholos törlővel, amit biztosítanak, illetve lesz majd egy ilyen füstöléses fertőtlenítés+teljes takarítás is. Itt nálunk már városon belül van a vírus, úgyhogy ezért veszik ilyen konolyan. Viszont ha félsz, akkor te is simán vihetsz magaddal törlőkendőt, és letörölheted használat előtt.
2020. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Normális helyeken mindenki mindent fertőtlenít állandóan még akkor is ha nincs virus helyzet. Ugye az izzadság is fertőzhet, pl HIV terjedhet így!


Most annyival egészült ez nálunk ki, hogy mindenki maszkban edz.

2020. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A HIV??? 😁😁😁😁😁
2020. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhány edzőteremben jártam, mindenhol volt kirakva spriccelős fertőtlenítő és papírtörlő mellette. Úgy értem járványtól függetlenül is. Ha használsz egy gépet, akkor előtte és utána letörlöd azokat a részeket, amiket megfogsz. Előtte azért érdemes, mert megfigyelésem szerint, a kedves látogatók jó része leszarja, hogy ki van rakva a fertőtlenítő.
2020. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahová én járok ott is pár méterenként van papír és fertőtlenítő spray. Járványtól függetlenül.
2020. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 ez így normális. Igényes terem, igényes emberek számára. Fontos a tiszta, steril edőterem!

Ez egy higiénikus sport.

2020. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!