Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést végezzék ha...

Milyen edzést végezzék ha fogyni és részesíteni szeretnék?

Figyelt kérdés
164 cm 63 kg vagyok 42 éves 3-5 kg szeretnék fogyni de feszesîteni is szeretnék 1 hete kezdtem el a súlyzós edzést és dietàzom csirkemell,tojás túró, fehérje turmix, zöldség,de azt olvastam a súlyzós edzéstől nem lehet fogyni milyen mozgàs kéne csinàlnom az aerob mozgàs forma jó rá ha igen itthon milyen aerob mozgás csinàljak gép nélkül mert elmenni nem tudok van egy kislányom 2 éves és csak alvás időben tudom csinàlni
2020. febr. 18. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsànat feszesîteni akarok elírtam
2020. febr. 18. 14:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy kb mennyi idő múlva kezd el csökkenni a narancsbőr ?
2020. febr. 18. 14:15
 3/6 anonim válasza:
Én ajánlom Kovács Ramóna YouTube videóit, én is onnan szoktam nézni az edzéseket
2020. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2020. febr. 18. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyni az étrendtől lehet.

"Feszesedni" pedig a súlyzózástól.

Bármilyen edzést lehet aerob pulzustartományban végezni, csak az intenzitását kell növelni. Nem a futástól fogy az ember, hanem mert folyamatos energiaégetés zajlik alatta. A legjob zsírégető tartomány a fárasztó, de még nem zihálsz-nál van.

2020. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is
2020. febr. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!