Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz ha bezárnak a termek?...

Mi lesz ha bezárnak a termek? Ki hogy fogja megoldani az edzést?

Figyelt kérdés
Én előre félek, ha hónapokig nemfogok tudni leedzeni, akkor konkrétan kezdhetem majd előről azt ami az évek alatt felépítettem. Nektek mi a véleményetek?

2020. márc. 14. 22:18
1 2
 11/14 Andi80018 ***** válasza:
67%
Alattunk van egy futópálya, meg edzős rész. Amikor kevesen vannak, lemegyek. Futni lehet, guggolni, kitörésezni, húzódzkodni, fekvőtámaszozni bárhol lehet:-) Persze a normálisan edző, nagyobb tömeget megszokó hímnemű egyedeknek rosszabb lesz, ha "összemennek", de minden mozgás jobb, mint a semmi. Max nyakukba veszik a párjukat, gyereküket, és úgy edzenek. :-D Remélhetőleg gyorsan vége lesz az őrületnek.
2020. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt keresek 40 kilos not bicepszezeshez, 60 kilosat hatazashoz es 120 kilosat fekvenyomashoz. :)
2020. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
:D
2020. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha az 50-60 kilos baratno raul a hatadra a lapocka tajekan, ha a terheles jellegeben nem is, de intenzitasaban siman kivalt egy 110-120kg-os fekvenyomast. 😃
2020. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!