Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy az izolációs...

Miért van az hogy az izolációs gyakorlatoktól jobban fejlődök, mint az összetett gyakorlatoktól?

Figyelt kérdés

amikor elkezdtem tavaly januárban, kb októberig úgy nézett ki az edzésem, hogy 80-90% összetett gyakorlat, és a maradék pedig izoláció. Nem mondom tényleg fejlődtem, viszont amióta novembertől úgy edzek hogy körülbelül 60-70% izoláció, és 40-30% összetett gyakorlat, kinézetileg többet fejlődtem ez alatt a 4 hónap alatt, mint az összetett gyakorlatoktól. A felhúzásom is erősebb lett, a guggolásom, és a fekvenyomásom is egyaránt.



Most akkor miért mondja mindenki hogy az összetett gyakorlatok élveznek prioritást, amikor nekem az ellentettje vált be? Igaz azt is mondják hogy mindenkinél más, de az összetett gyakorlatokat úgy kezelik, hogy ez mindenkinek be kell hogy jöjjön.



2020. márc. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát most ennyiből honnan tudjuk? 1000+1 oka lehet
2020. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor kérdezz
2020. márc. 17. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad hogy a te testednek mi a jó, örülj neki és folytasd.
2020. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hibas gyakorlatkivitelezen keresztul gyenge izomcsoportokig, amit az izolacio hozott fel barmi lehet. Ezert kell esszeruen osszerakni a tervet, sajat magunkra szabva
2020. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az izolációval van baj, hanem az agyatlan izolációval. Az összetett gyakorlatokra inkább úgy érdemes tekinteni, mint az erőszinted objektív mérőjére. Ha az izolációs gyakorlataid az összetett gyakorlatokat építik, király, nőni fogsz.
2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!